Norton Security
#21
Avira zawsze była lepsza!
Odpowiedz
#22
Dozamet1 napisał(a):Avira zawsze była lepsza!

Zależy w czym !? . Każdy program ma swoje wady/zalety kolego ! . Idealnych ludzi nie ma jak i programów ! .
Odpowiedz
#23
VenomX napisał(a):Zależy w czym !?


W skanowaniu na żądanie oraz w ochronie proaktywnej.
Odpowiedz
#24
Wiadomo że Każdy program ma swoje wady/zalety!Chodzi o skuteczność!pamiętam jakNOD nie do zdarcia byłw wersji 2.5 i 2.7 !!Zobaczymyjak spisze się wersja 4.0?!W marcu będzie final!
Odpowiedz
#25
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Zależy w czym !?


W skanowaniu na żądanie oraz w ochronie proaktywnej.

Dokładnie, za to jest bardziej podatna na fałszywe alarmy , bardziej zasobożerna oraz gorsza wprędkości skanowania . Od siebie dodam również problemy takie jak : zawiesza komunikator TLEN , przy ściąganiu plików prędkość długi czas utrzymuje się przy zerze . Na tym forum , pewien człowiek również miał taki problem . Jednak to , że jest lepsza w skuteczności nie oznacza , że jest na tyle dobra , że nie byłaby w stanie wpuścić jakiegoś wirusa ! .
Odpowiedz
#26
Dozamet1 napisał(a):W marcu będzie final!


A miał być pod koniec stycznia podobno Smile
Odpowiedz
#27
Pablosss napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):W marcu będzie final!


A miał być pod koniec stycznia podobno Smile

Też tak słyszałem .
Odpowiedz
#28
NIS 2010:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


NIS 2010 Notebook Edition:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


NAV 2010:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#29
A nie wiesz czy klucz na rok z tej promocji pasuje do NAV 2010?. Z góry dzieki
Odpowiedz
#30
klucze z wersji 2009 pasują do wersji 2010, aktualizacji w takim wypadku dokonuje się poprzez:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#31
jaki jest ten Norton , lzejszy od wersji 2009??
Odpowiedz
#32
czullo napisał(a):Norton Internet Security 2010, 30 dniowy trial do pobrania stad:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


linka do triala NAV nie udalo mi sie jeszcze znalesc Wink


Czyżby Norton zmienił trial 15 dniowy na 30 dniowy? Betę 2010 można było testować tylko przez 15 dni.

Graficznie jest rewelacyjny i dla niezaawansowanych użytkowników bardzo wygodny ponieważ nie trzeba nic robić. Ze skutecznością już jest znacznie gorzej.
Nowa wersja co prawda obsługuje już FF 3.5 ale Operę niestety już nie.
Odpowiedz
#33
bardzo podobne zuzycie pamieci, zarowno w wersji 2009 jak i 2010 dwa procesy zajmuja ponizej 10MB
Odpowiedz
#34
A mozna po prostu zainstalować wersje 2010 i wklepać klucz od 2009? Czy trzeba najpierw 2009 i przez tą stronke co podałeś?
Odpowiedz
#35
No to fajnie, ale jak Jurek powiada, że skuteczność marna to jest sens instalowania te cudo?? Chyba, że poprawili jąznacznie porównując do wersji Beta.
Odpowiedz
#36
jurek powiada jednego dnia ze program X jest "zaj*****" a drugiego dnia jedzie po nim ostro i wychwala program Y, a po trzech dniach ma juz program Z wiec lepiej sprawdz na AV-C jaka skutecznosc/szybkosc ma Norton Wink

medeis napisał(a):A mozna po prostu zainstalować wersje 2010 i wklepać klucz od 2009? Czy trzeba najpierw 2009 i przez tą stronke co podałeś?



mozna, jesli masz zainstalowa na wersje 2009 uzyj linku ktory podalem
Odpowiedz
#37
Dobra...ja pobieram i instaluję...może Jurek choć jeden raz się pomyliłSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#38
Sprawdzę za dniach powinien być test opublikowany na stronie to polukam co i jak, choćna VB Norton nie najlepiej sobie radzi a test jest renomowanyWink
Odpowiedz
#39
czullo napisał(a):jurek powiada jednego dnia ze program X jest "zaj*****" a drugiego dnia jedzie po nim ostro i wychwala program Y, a po trzech dniach ma juz program Z wiec lepiej sprawdz na AV-C jaka skutecznosc/szybkosc ma Norton Wink


Nie przesadzaj Czullo aż w takie krańcowości nie popadam a to, że testowałem bardzo wiele programów i zestawów sprawia, że różnimy się znacznie w ich ocenie Smile
Nie twierdze, że NIS 2010 to lipa ale w porównaniu do KIS 2010, czy Aviry z OA Pro, to cienki Bolek. Nawet nie ma co wspominać o softach z piaskiem.
Symantec stawia na marketing. Piękny wygląd, niskie obciążenie kompa, bezobsługowość a skuteczność... sami się przekonacie.
Z tego co ja doświadczyłem, to ESET SS jest skuteczniejszy!
Odpowiedz
#40
wygląd rzeczywiście ma sukierkowaty, zgodzę się , że wersja 2009 jest leciutka nawet podczas gruntownego skanu, ale tak dla mnie najważniejsza jest skuteczność, jeśli rzeczywiście jest słaba to na dzień dobry odpada dany produkt, zobaczymy czy AV-C potwierdzi nasze przypuszczenia Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości