Promocja Webroot SecureAnywhere Essentials 2012
#1
Temat w miarę świeży, promocja trwa do 30.04 . do godz. 24.00

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Sprawdzałem, wszystko działa zgodnie z opisem na stronie.
Odpowiedz
#2
Miquell napisał(a):A proszę bardzo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wink


To jest Webroot Internet Security Essentials a nie Webroot SecureAnywhere Essentials. Chyba że klucz z IS zadziała w SA.


Dodano: 28 kwie 2012, 15:59

Cytat: "Note that this product is priced to clear. Once registered with Webroot, you will receive the option to upgrade, for free, to Webroot SecureAnywhere Essentials . To get your upgrade, buy your license, register with Webroot and Webroot will automatically contact you to offer you a free upgrade to SecureAnywhere "

Product review by Mark Wilson.


Sorry, nie doczytałem.
Odpowiedz
#3
Cytat: Webroot Internet Security Essentials 2011 [3-PC]
includes 3-PC, 1-Year license. FREE upgrade to Webroot SecureAnywhere!
Odpowiedz
#4
ktostam napisał(a):Webroot Internet Security Essentials 2011 [3-PC]
includes 3-PC, 1-Year license. FREE upgrade to Webroot SecureAnywhere!

Dokładnie tak Smile
Odpowiedz
#5
a czym się różni wersja 2011 od 2012? Czy po upgradzie mamy 2012?
Odpowiedz
#6
Free upgrade, ale trza zapłacić najpierw 5 dolców by pobrać wcześniejszą wersję.
Odpowiedz
#7
andrzej76 napisał(a):Free upgrade, ale trza zapłacić najpierw 5 dolców by pobrać wcześniejszą wersję.

Można jaśniej?
Odpowiedz
#8
ktostam napisał(a):WEBROOT SecureAnywhere™ Essentials 2012

ktosiu , czyżbyś skorzystał z promocji i zamienił Emsi na WB Question
Odpowiedz
#9
Nie Wink Mam darmową licencję od Webroota za udział w beta testach. Miałem ją oddać, ale ostatnio to bardzo zachwalany produkt, więc postanowiłem dać mu szansę. Póki co, to jestem zadowolony. Brakuje tylko języka polskiego, ale w sumie to żaden problem.
Odpowiedz
#10
Ja póki co również jestem zadowolony, nawet bardzo. Ale używam również pakietu Emsi - mam ewidentną i nieskrywaną słabość do tego softu Wink
Odpowiedz
#11
Gdyby komuś została licka na 1 stanowisko chętnie odkupie/przygarnę Smile
"Szczęście to nie cel... tylko efekt uboczny"
Odpowiedz
#12
Czy ktoś może wie, ile jest czasu po zakupieniu licencji na aktywację WEBROOT''a? Aktualnie używam pakietu eScan, który mam aktywny do sierpnia i dopiero od sierpnia chciałbym go aktywować.
Odpowiedz
#13
safeuser napisał(a):Czy ktoś może wie, ile jest czasu po zakupieniu licencji na aktywację WEBROOT''a? Aktualnie używam pakietu eScan, który mam aktywny do sierpnia i dopiero od sierpnia chciałbym go aktywować.

Wydaje mi się, że licencje Webroot nie mają określonego czasu karencji, ale bezpieczniej byłoby wysłać zapytanie do supportu.
Odpowiedz
#14
Kupione i zainstalowane. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Zobaczymy jak będzie dalej.

Zastanawiam się tylko na ile skuteczny jest tam moduł behawioralny. Czy opłaca się trzymać Mamutu? Czy nie jest to dublowaniem ochrony? Czy Webroot essentials ma ochronę keyloggerów?
Odpowiedz
#15
za 16 zeta też sobie zakupiłem lickę na ten produkt
zobaczymy jak to się sprawuje
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Promocja zakończona - temat do zamknięcia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości