Fałszywka Aviry?
#21
Mam właśnie tą wersję engine, jak zapewne każdy z nas kto aktualizuje Avirę - i wirusa wykrywa Smile
Odpowiedz
#22
Mały offtop... Mam pytanie, dlaczego jeśli Avira jest taka dobra to nie jest tak rozreklamowana Smile A tak to tylko na ustach ludzi jest: Symantec, Kaspersky, ESET, Avast, AVG, Panda i rodzime MKS_Vir, Arca_Vir. Szkoda, że program, który najwięcej wykrywa jest tak mało popularny...
Odpowiedz
#23
Ratatui napisał(a):Szkoda, że program, który najwięcej wykrywa jest tak mało popularny...
Mam pytanie, dlaczego jeśli Avira jest taka dobra to nie jest tak rozreklamowana :/ ?


To pytanie chyba do producenta, a nie do nas Smile
Odpowiedz
#24
Ratatui napisał(a):Mały offtop... Mam pytanie, dlaczego jeśli Avira jest taka dobra to nie jest tak rozreklamowana :/ ? Nie ma nawet swojej siedziby w Polsce a wiele osób na słowo "Avira" zastanawia się o jaki program chodzi... Gdyby była polska dystrybucja to poważnie bym się zastanowił nad zmianą mojego ESETa na pakiet Aviry Smile A tak to tylko na ustach ludzi jest: Symantec, Kaspersky, ESET, Avast, AVG, Panda i rodzime MKS_Vir, Arca_Vir. Szkoda, że program, który najwięcej wykrywa jest tak mało popularny...


Słaby marketing :/ mało wersji językowych. Ludzie nie znają się na bezpieczeństwie IT. Niektórzy mają antywirusa (Avasta, AVG) ale nimi nie skanują. I mówią, że mają system wolny od wirusów. A później płaczą bo jest format Tongue

A wracając do tematu, to dziwne, ja mam też najnowszy engine i mi nie wykrywa Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#25
Żeby nie było że coś zmyślam -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
Odpowiedz
#26
Pablosss napisał(a):Żeby nie było że coś zmyślam -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile

Wrzuc na YT nie chce mi sie sciagac z RS Wink
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#27
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):A ty znów będziesz rozsiewał te swoje herezje !? GrinGrin . Strona :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest jak najbardziej bezpieczna !! .


Po raz kolejny kolega nam udowadnia że tylko on ma racje, jest najmądrzejszy na świecie Grin

VenomX napisał(a):Daje ci do myślenia ? właśnie dlatego nie korzystam z Aviry Smile abym zanadto nie myślał...


Zapewne tego nie zauważyłeś ale komunikat o treści że "witryna została zgłoszona ..." nie wyświetla Avira, tylko przeglądarka Grin

Najwidoczniej w świecie mam rację za to ty znów rozsiewasz na forum jakieś bzdury .
Odpowiedz
#28
Calkiem prawdopodobne jest to ze to falszywy alarm, moj DefenseWall ma czysty log - tzn nic nie zostalo, zapisane, zmienione, nadpisane w systemie, po kliknieciu w opcje Ignore w oknie Aviry.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#29
VenomX napisał(a):Najwidoczniej w świecie mam rację za to ty znów rozsiewasz na forum jakieś bzdury .


Bzdurą jest dla Ciebie to że napisałem iż komunikat o treści "witryna została zgłoszona..." wyświetla przeglądarka a nie Avira? Smile
Odpowiedz
#30
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Najwidoczniej w świecie mam rację za to ty znów rozsiewasz na forum jakieś bzdury .


Bzdurą jest dla Ciebie to że napisałem iż komunikat o treści "witryna została zgłoszona..." wyświetla przeglądarka a nie Avira? Smile

Najwidoczniej , ponieważ u mnie jak i zapewne u wszystkich innych nie wyświetla się taki komunikat w przeglądarce .
Odpowiedz
#31
VenomX napisał(a):Najwidoczniej , ponieważ u mnie jak i zapewne u wszystkich innych nie wyświetla się taki komunikat w przeglądarce .


Nie wypowiadaj się za innych, niech oni sami to zrobią to po 1, a po 2 masz screena i film jako dowód. Zobacz ustawienia przeglądarki, czy masz zaznaczone co trzeba ( zakładka Bezpieczeństwo ).
Odpowiedz
#32
@Pablosss
Mam Avirę AntiVira Premium 3.2.0.374 i nie ma żadnej fałszywki.

@Ratatui
Ponad pięć milionów Niemców korzysta z Aviry. Jest to duży kraj i firma się chyba koncentruje głównie na krajowym rynku oraz na sprzedaży online ale są już sklepy w Polsce gdzie sprzedaje się Avirę.
Dla mnie popularność softu jest mniej istotna. Nie wszystko co popularne jest najlepsze a raczej przeciwnie Smile
Odpowiedz
#33
Jurek napisał(a):@Pablosss
Mam Avirę AntiVira Premium 3.2.0.374 i nie ma żadnej fałszywki.


Oglądałeś film jaki zamieściłem?
Odpowiedz
#34
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):@Pablosss
Mam Avirę AntiVira Premium 3.2.0.374 i nie ma żadnej fałszywki.


Oglądałeś film jaki zamieściłem?

oglądałem i wiesz co on przedstawia ? Avire, która wykrywa fałszywy alarm .
Odpowiedz
#35
Pablosss napisał(a):Żeby nie było że coś zmyślam -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile


Tak poza tematem - jaki masz system? XP, Vista? Jakoś nie wygląda. Ale jeżeli to XP lub Vista, to napisz mi na PW (bo na forum pewnie ten post się zgubi Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#36
VenomX napisał(a):oglądałem i wiesz co on przedstawia ? Avire, która wykrywa fałszywy alarm .


To było pytanie do Jurka . Zapewne komunikat z przeglądarki też jest trefny nie? Grin

Platimam XP Smile
Odpowiedz
#37
Pablosss napisał(a):Oglądałeś film jaki zamieściłem?


Jest error przy ściąganiu, zresztą po jakiego mam ściągać ten film jeżeli mogę sam to sprawdzić?
Jeżeli masz wątpliwości, to jeszcze ktoś w tym temacie również pisze o braku alarmu. Uważam, że nie ma sensu tego dalej ciągnąć Smile
Odpowiedz
#38
Kolega VenomXgo oglądał i wypowiedział się w tej kwestii - u mnie wykrywa, dlaczego u innych nie ? Pojęcia nie mam.
Odpowiedz
#39
Pablosss napisał(a):Kolega VenomXgo oglądał i wypowiedział się w tej kwestii - u mnie wykrywa, dlaczego u innych nie ? Pojęcia nie mam.

Kurcze,zastanawiałeś się może nad zmianą antywirusaGrin ? .
Odpowiedz
#40
VenomX napisał(a):Kurcze,zastanawiałeś się może nad zmianą antywirusaGrin ? .


Nie rozważam obecnie takiej opcji Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości