SterJo Portable Firewall Pro 2.8
#1
Jakie macie opinie na temat tego programu? Ja doinstalowałem go do avg antivirus, pyta o kazdą uruchamianą aplikację, domyslnie nie włącza się ze startem systemu , ma język polski. Totalnie banalny w obsłudze,ale czy skuteczny?

Strona producenta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ja bym się nie pchal w portable firewalle i realtime ochronę. Co najwyżej dodatkowy skaner. Czy taka ochrona może być pewna pod względem bezpieczeństwa?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#3
No właśnie sam jestem ciekaw tego programu ale jakoś tak nie bardzo chce się bawić z czymś niewiadomym.
Odpowiedz
#4
Lekki jest?
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#5
Tak, lekki.
Odpowiedz
#6
Mało strawny dla mnie, a wersja darmowa jest dość sporo okrojona. Są tacy, co go sobie chwalą, ale nie przekonują mnie ich opinie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
nie polecam testowania takich o to produktów które nie są nam dobrze znane !
w testach program nawet nie bierze udziałów...
Malwarebytes Anti-Malware
Odpowiedz
#8
@Mikuś...
tu nawet nie chodzi o jakieś testy...zarówno zapór, jak i programów AV, anty-spyware i pokrewnych są setki, a może nawet tysiące. O części z nich większość z nas nawet nie słyszała i nie usłyszy, ale to nie znaczy, że są one nieskuteczne czy bezużyteczne. Ale dla wszystkich nich powinna znaleźć się jakaś nisza, a inną kwetsią jest czy taki program utrzyma się na rynku. SterJo nie jest jakimś tuzem, ale nie jest też całkiem nieznany.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości