Oddam OA PREMIUM
#1
Jak w temacie - Online Armor Premium- 1 stanowisko, 1 rok, w pełni legalna i nieaktywowana licencja.
#2
Widzę że licka idzie dalej, nadal nieaktywowana. Nie użyłeś jej Miquell - to fakt niech się nie marnuje - oddaj. Wink
#3
Andrzeju, ta jest z ostatniego konkursu Smile
Trzeba ją aktywować do 18.05. - mam nadzieję, że znajdzie się chętny, program jak najbardziej polecam (i używam), ale pełną licencję już mam, a ta może komuś się przyda Smile
#4
Pozwólcie, że przyłączę się do tej akcji i także chcę oddać Online Armor Premiumlicencja jest już aktywowana (zostało ponad 300 dni). Chętni pisać na PW.
#5
Nie rozumiem...co Wam w tym programie nie pasuje?Jest za trudny, za ciężki dla systemu, powoduje błędy? Przecież de facto przy rozsądnym używaniu komputera i sieci to samo OA Premium może być wystarczającym zabezpieczeniem systemu...jest zapora, HIPS, tryb Run Safer, chmura anty-malware...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#6
Na jakoś ostatnio dosłownie taki "wysyp" licencji OA na wymianę... jakby ten soft był jakiś... dziwny Smile
Może przeszkadza to, że nie jest aż tak lekki? W połączeniu z EAM pakiet jest już nawet dosyć ciężki.
#7
Ten wysyp to ostatnio pojawiające się konkursy z licencjami na ten program. Mi się udało wygrać aż 5 licek w różnych konkursach. Miałem także zainstalowany ten soft i powiem, że mi nie podszedł, ponieważ czasem blokuje programy z nie wiadomo jakich przyczyn, a w programie nie ma żadnej informacji, że dana aplikacja jest blokowana. Tak czy siak to każdy ma swoje zdanie, a ja oddam swoją licencję bo używam pełnego pakietu IS i mi ona zbywa.
#8
ichito napisał(a):Jest za trudny, za ciężki dla systemu, powoduje błędy?

Nic podobnego Smile

ichito napisał(a):Przecież de facto przy rozsądnym używaniu komputera i sieci to samo OA Premium może być wystarczającym zabezpieczeniem systemu...jest zapora, HIPS, tryb Run Safer, chmura anty-malware

Dokładnie takBeer

ichito , lukas- OA używam i z pewnością jeszcze długo będę, bo ten soft "bardziej niż bardzo" mi odpowiada.
Ale próbowałem szczęścia w konkursie, w międzyczasie wpadła kolejna licencja, pomyślałem - szkoda, żeby się zmarnowała - program świetny (piszę o tym w drugim poście), może ktoś skorzysta, może w ten sposób uda się pomóc komuś, kto akurat w kwestii tego typu softu jest w potrzebieWink


Dodano: 23 kwie 2012, 21:34

Licencja wędruje do kielu- mam nadzieję kolejnego, zadowolonego użytkownika OA.
Proszę o zamknięcie - przynajmniej mojego - tematu.
Pozdrowienia dla Redakcji, dla luksai ichito ,

Miquell
#9
Moja jeszcze jest do oddania. Wszystkich chętnych proszę o kontakt.
#10
Temat można zamknąć licka oddana.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości