Zamienię EMSISOFT ANTI-MALWARE
#1
Zamienię EMSISOFT ANTI-MALWARE (ok 300dni licencji) na eset smart security,norton internet security, avg internet security
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#2
Nagle mnie oświeciło i mam jeszcze kilka pytań :
1. twój EMSISOFT ANTI-MALWARE to v.5 czy 6. ?
2. jeżeli pozostało 300 dni licencji tzn. że licencja jest aktywowana i przypisana już do twego konta. Czy jest więc możliwe jej "przeniesienie" ?Czy jesteś tego absolutnie pewien i czy wiesz jak tego dokonać ?
Wybacz że szczegółowo wypytuję, ale chciałabym mieć pewność, ze jeżeli dojdzie do wymiany - nie zostanę z tzw. ręką w nocniku. (u mnie sytuacja jest jasna : oba programy są łącznie do użytkuaż przez 1,5 roku i są "nieaktywowane").
Odpowiedz
#3
Może ja się wypowiem bo najlepiej znam tę firmę Wink
zig-zak napisał(a):1. twój EMSISOFT ANTI-MALWARE to v.5 czy 6. ?

Nieważne na jaką wersję został kupiony (wygenerowany) klucz - będzie działał w najnowszej szóstce.
zig-zak napisał(a):2. jeżeli pozostało 300 dni licencji tzn. że licencja jest aktywowana i przypisana już do twego konta. Czy jest więc możliwe jej "przeniesienie" ? Czy jesteś tego absolutnie pewien i czy wiesz jak tego dokonać ?

Wystarczy wybrać trial na starym komputerze (by zrezygnować z poprzedniej licencji), odinstalować program i aktywować licencję na nowym stanowisku. Owszem, prawdopodobnie nie uda się przepisać klucza na twoje konto, ale nie będzie trzeba logować się na konto poprzedniego właściciela.
Nie trzeba nic resetować - wystarczy wpisać klucz na nowym komputerze (po uprzednim odinstalowaniu programu na starym).
Odpowiedz
#4
Ja instalowałem program na 2 różnych komputerach i nie było problemu.
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości