Panda ActiveScan Cleaner BETA
#1
Panda ActiveScan Cleaner to nowy skaner na żądanie firmy Panda Security
Program wykrywa i usuwa wykryte szkodliwe oprogramowanie.
Dzięki wykorzystaniu mocy Kolektywnej Inteligencji Panda Securityktóra automatycznie analizuje, klasyfikuje i naprawiających ponad 73,000 nowych okazów złośliwego oprogramowania dziennie jest w stanie wykryć nawet najnowsze zagrożenia

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Program jest całkowicie darmowy i można go używać niezależnie do posiadanych programów zabezpieczających

download

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Zapowiada się na nowy przydatny skaner do kolekcji
Odpowiedz
#3
Hmmm...całkiem fajnie, że mamy nowy skaner w chmurze, ale nie dane mi sprawdzić, jak działaNone Podczas instalacji dostałem błąd, że błąd ścieżki do pliku lub brak uprawnień. Swoją drogą, to trochę szkoda, że program nie jest zwykłym plikiem do uruchomienia, jak inne skanery...byłby wygodniejszy w użyciu.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Skaner wydaje się ciekawy. Wcześniej czytałem, że wykrywa tylko i usuwa bardzo trudne wirusy do usunięcia m.in:
Sirefef, Abnow czy Zero Access. U mnie wykrył inne wirusy i ciasteczkaTongue
Odpowiedz
#5
U mnie wykrył Suspicious Policies

Cytat: Key: HKCU\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\EXPLORER\ADVANCED
Value: SHOWSUPERHIDDEN
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#6
Muszę przyznać, że na drugiej maszynie skaner Pandy sprawuje się bardzo przyzwoicie...dał się ładnie zainstalować i co prawda nie znalazł nic...choć to system bez AV real-time...ale pracuje szybko i bez zbędnego obciążania systemu.
Jedyny mankament wg mnie to otwierające się u mnie okno z ankietą na temat oceny pracy programu - zrozumiałbym jeden raz ankieta, ale za każdym razem?...u Was też tak jest?
No...i kurde chciałbym Zordowi dać plus, a nijak nie mam możliwości...o co chodzi?None
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
Ichito już mi dałeś plusa za ten programSmile
Odpowiedz
#8
Wracam do skanera w chmurce Pandy, bo chyba mamy wersję stabilną już, choć nie ukrywam, że wciąż wygląda na zamieszanie w nazwach. Raz używa się nazwy Panda Activescan v.2 , co widać na tej stronie
-http://www.pandasecurity.com/activescan/requirements/?error=browser
a raz Panda Cloud Cleanerjak tu
-http://pandacloudcleaner.pandasecurity.com/facebook/
Pobieranie daje plik o tej samej nazwie i wadze, z tym że pobierając w tym samym czasie z pierwszego linku dostajemy wersję 1.0.27 a z tego niższego 1.0.24None
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
Zdaje się że Activescanto usługa z której korzysta Cloud Cleaner (klient) <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->Jeśli przeglądarka jest niekompatybilna z usługą on line wtedy proponowane jest pobranie klienta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości