Test w PC Format 02/2009
#41
VenomX napisał(a):Haha !! jak nie film to co ? - myślisz , że inaczej uwierzę ? , tak to sobie każdy może kolego GrinGrin .


Boże Ty widzisz i nie grzmisz Grin
Odpowiedz
#42
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Haha !! jak nie film to co ? - myślisz , że inaczej uwierzę ? , tak to sobie każdy może kolego GrinGrin .


Boże Ty widzisz i nie grzmisz Grin

Radzę ci nie zabierać się do testu bez filmu !! - w bajki nie uwierzę !! . Testy wykonujemy "my" zwykli ludzie a takim a zwłaszcza tobie to nie ufam !! i nie wierzę w to co piszesz/piszą tu ludzie w swoich teścikach ! . Jedynym wiarygodnym potwierdzeniem na pewne zdarzenia jest film !!, który to pokaże wszystko .
Odpowiedz
#43
VenomX napisał(a):Radzę ci nie zabierać się do testu bez filmu !! - w bajki nie uwierzę !! . Testy wykonujemy "my" zwykli ludzie a takim a zwłaszcza tobie to nie ufam !! i nie wierzę w to co piszesz/piszą tu ludzie w swoich teścikach ! . Jedynym wiarygodnym potwierdzeniem na pewne zdarzenia jest film !!, który to pokaże wszystko .


Wydawało mi się że jasno się wyraziłem w swojej wypowiedzi, widocznie Tobie trzeba wytłumaczyć łopatologicznie Grin

Spytałeś mnie: Ile GB Będzie miał film?
Odpowiedziałem:

a) Nie wiem
b) Spytałem Ciebie kto Ci powiedział że będzie to 1 film? Co oznacza że film będzie i to zapewne nie 1Grin
Odpowiedz
#44
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Radzę ci nie zabierać się do testu bez filmu !! - w bajki nie uwierzę !! . Testy wykonujemy "my" zwykli ludzie a takim a zwłaszcza tobie to nie ufam !! i nie wierzę w to co piszesz/piszą tu ludzie w swoich teścikach ! . Jedynym wiarygodnym potwierdzeniem na pewne zdarzenia jest film !!, który to pokaże wszystko .


Wydawało mi się że jasno się wyraziłem w swojej wypowiedzi, widocznie Tobie trzeba wytłumaczyć łopatologicznie Grin Śpieszę to zrobić Grin

Spytałeś mnie: Ile GB Będzie miał film?
Odpowiedziałem:

a) Nie wiem
b) Spytałem Ciebie kto Ci powiedział że będzie to 1 film? Co oznacza że film będzie i to zapewne nie 1Grin

Gdybyś był bardziej mądrzejszy wiedziałbyś , że to czego chcesz dokonać jest niemożliwe . Przy logicznym myśleniu,klikanie po kolej w te 4 tysiące wirusów zajęłoby więcej czasu niż całe życie !! GrinGrin a filmów to byś musiał zrobić ze 200 może i 500 jak nie więcej... GrinGrin . Widać , że kolega po raz kolejny się kompromituje.No ale w porządku , czekam na test GrinGrin .
Odpowiedz
#45
VenomX napisał(a):Gdybyś był bardziej mądrzejszy wiedziałbyś , że to czego chcesz dokonać jest niemożliwe . Przy logicznym myśleniu,klikanie po kolej w te 4 tysiące wirusów zajęłoby więcej czasu niż całe życie !! GrinGrin


Spadłem z krzesła ze śmiechu - niech to będzie komentarz do tego co napisałeś Grin
Odpowiedz
#46
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Gdybyś był bardziej mądrzejszy wiedziałbyś , że to czego chcesz dokonać jest niemożliwe . Przy logicznym myśleniu,klikanie po kolej w te 4 tysiące wirusów zajęłoby więcej czasu niż całe życie !! GrinGrin


Spadłem z krzesła ze śmiechu - niech to będzie komentarz do tego co napisałeś Grin

Zabierasz się za rzecz niewykonalną , po raz kolejny się z ciebie śmieje . Mam nadzieje , ze zdajesz sobie sprawę , że nie interesuje mnie 100 czy 500 wirusów ale wszystkie jakie znajdują się w paczce - mam już dość twojej ignorancji , twojego wymądrzania się na każdym forum , krytykowania innych, programów !! .
Odpowiedz
#47
VenomX napisał(a):Zabierasz się za rzecz niewykonalną , po raz kolejny się z ciebie śmieje . Mam nadzieje , ze zdajesz sobie sprawę , że nie interesuje mnie 100 czy 500 wirusów ale wszystkie jakie znajdują się w paczce - mam już dość twojej ignorancji , twojego wymądrzania się na każdym forum , krytykowania innych, programów !! .


Ja się wręcz zataczam ze śmiechu z Ciebie Grin Jeśli masz mnie dość to rozwiązanie jest proste - nie wdawaj się ze mną w dyskusję skoro wiesz że nie masz racji.
Odpowiedz
#48
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Zabierasz się za rzecz niewykonalną , po raz kolejny się z ciebie śmieje . Mam nadzieje , ze zdajesz sobie sprawę , że nie interesuje mnie 100 czy 500 wirusów ale wszystkie jakie znajdują się w paczce - mam już dość twojej ignorancji , twojego wymądrzania się na każdym forum , krytykowania innych, programów !! .


Ja się wręcz zataczam ze śmiechu z Ciebie Grin Jeśli masz mnie dość to rozwiązanie jest proste - nie wdawaj się ze mną w dyskusję skoro wiesz że nie masz racji.

ja nie mam racji ?napiszę tak - czekam na test!! - bez niego i filmudla mnie jesteś przemądrzałym ignorantem .

Żegnam .
Odpowiedz
#49
VenomX napisał(a):ja nie mam racji ?


Oczywiście że nie masz - sam nie umiesz nic udowodnić a wymagasz tego od innych. Ja jednak w przeciwieństwie do Ciebie dokonam tej sztuki.
Odpowiedz
#50
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):ja nie mam racji ?


Oczywiście że nie masz - sam nie umiesz nic udowodnić a wymagasz tego od innych. Ja jednak w przeciwieństwie do Ciebie dokonam tej sztuki.

Ja już udowodniłem na tym forum niektórym ludziom coś( na podstawie testu - Nod32 ) , tobie nigdy nic się nie udowodni , bo jesteś jaki jesteś !! - przemądrzały ignorant...który itak nic nie zrozumie...
Odpowiedz
#51
VenomX napisał(a):Ja już udowodniłem na tym forum niektórym ludziom coś( na podstawie testu - Nod32 ) , tobie nigdy nic się nie udowodni , bo jesteś jaki jesteś !! - przemądrzały ignorant...który i nic nie zrozumie...


Udowodniłeś tyle samo na podstawie testu NOD32 co na podstawie testu NAV2009 - czyli dla mnie nic. Poza tym - brak Ci konsekwencji Grin
Odpowiedz
#52
Przestańcie się kłócić i wymądrzać, bo ani jeden nie ma racji ani drugi ! A jak tak dalej pójdzie to coś mi się wydaje, że wam po reputacji poleci !
Kłócicie się jak panienki, która ma lepsze tipsy, ubranie itp.
Pablosss rób test, po waszej kłótni pewnie całe forum czeka czy udowodnisz mu swoje zdanie czy też nie !

Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#53
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Ja już udowodniłem na tym forum niektórym ludziom coś( na podstawie testu - Nod32 ) , tobie nigdy nic się nie udowodni , bo jesteś jaki jesteś !! - przemądrzały ignorant...który i nic nie zrozumie...


Udowodniłeś tyle samo na podstawie testu NOD32 co na podstawie testu NAV2009 - czyli dla mnie nic. Poza tym - brak Ci konsekwencji Grin

Ty udowodnisz lepiej. Na podstawie 4 tysięcy wirusów .Wiesz jaka jest różnica miedzy mną a tobą ? taka , że ja jestem szczery i prawdziwy w tym co piszę i robię , testy wykonuje na podstawie prawdziwych wirusów w dodatku tworzę je w sposób wiarygodny !! a nie bajki wypisuję...W niedługim czasie całe forum zrozumie jaki naprawdę jesteś...
Odpowiedz
#54
mateusz8466 napisał(a):Pablosss rób test, po waszej kłótni pewnie całe forum czeka czy udowodnisz mu swoje zdanie czy też nie !


Nie sądzisz chyba że taki test zrobią na chypcika? Smile

VenomX napisał(a):W niedługim czasie całe forum zrozumie jaki naprawdę jesteś...


Jeśli ktoś ma mi coś do zarzucenia to niech mi to powie - chętnie przyjmę to do wiadomości i wyrażę swoje zdanie.
Odpowiedz
#55
Pablosss napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):Pablosss rób test, po waszej kłótni pewnie całe forum czeka czy udowodnisz mu swoje zdanie czy też nie !


Nie sądzisz chyba że taki test zrobią na chypcika? Smile

VenomX napisał(a):W niedługim czasie całe forum zrozumie jaki naprawdę jesteś...


Jeśli ktoś ma mi coś do zarzucenia to niech mi to powie - chętnie przyjmę to do wiadomości i wyrażę swoje zdanie.


Nie sądzę ! Zrobisz to będzie, przecież nikt nie każe Ci siedzieć przed kompem i klikać 4000 razy ;d
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#56
mateusz8466 napisał(a):Nie sądzę ! Zrobisz to będzie, przecież nikt nie każe Ci siedzieć przed kompem i klikać 4000 razy ;d


Test będzie - kiedy - nie wiem, gdyż to wymaga czasu i cierpliwości.
Odpowiedz
#57
Pablosss napisał(a):
mateusz8466 napisał(a):Nie sądzę ! Zrobisz to będzie, przecież nikt nie każe Ci siedzieć przed kompem i klikać 4000 razy ;d


Test będzie - kiedy - nie wiem, gdyż to wymaga czasu i cierpliwości.

Test ma polegać na klikaniu w każdy plik z wirusem i obserwowaniu czy dane zagrożenie zostało wykryte przez program i usunięte .
Tak jak ja to robilem...
Odpowiedz
#58
Test będzie robiony tak jak sam to robiłeś.
Odpowiedz
#59
Pablosss napisał(a):Test będzie robiony tak jak sam to robiłeś.

Wspaniale .
Odpowiedz
#60
Czy tylko ja nie mogę pobrać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości