Mac - ponad 600 tysięcy zainfekowanych maszyn
#21
ichito napisał(a):Jeśli jedyną możliwą aktualizacją jest zakup nowego systemu, to ja raczej dziękuję za taki system zanim go kupię. No i oczywiście pogratulować takiej polityki producenta.


No to pięknie , a psioczą na Windows-a. Do XP z 2002 roku jeszcze są aktualizacje, a tu proszę - pełna olewka a system ten nie należy do najtańszych by go kupować co chwila. Wink
Odpowiedz
#22
Tak polityka Apple, dlatego nigdy nie kupię nic od nich.
Odpowiedz
#23
nie jest taki drogi kosztuje coś koło 120 złoty
polityka apple jest jak jest, nie wspomnę tu o polityce Microsoftu, który buduje takie systemy: co nowy systemtrzeba zmieniać konfigurację kompa, trochę śmieszne, ale niestety prawdziwe.
każda firma na czymś musi zarabiać
apple informował użytkowników swoich że wsparcie starych systemów się kończy, więc nie ma co bić piany, tym bardziej jak nowy system w obecnej wersji chodzi tak samo dobrze i stabilnie jak tiger.
mam nowego macbooka i starego 7 letniego i na jednym i na drugim lion chodzi bez problemu
wolę kupić nowy systemza 120 zł, niż wydawać grubą kasę na sam system Windows i żeby to jeszcze znośnie chodziło kolejne pieniądze na sprzęt.

A przykładem tego jest mój stary pecet, który ma również siedem lat i tak naprawdę to do niczego się nie nadaje.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#24
Opłata za aktualizację systemu Appla jest naprawdę symboliczna. Dlatego u mnie w szkole mogli sobie pozwolić na Snow Leo Smile
Odpowiedz
#25
Nikt nie bije piany...to największa do tej pory infekcja na ten system, stąd tyle się o niej mówi i dlatego wychodzą na wierz mało sympatyczne dla Aple sprawy. Ostatnie dane podane przez Dr. Web (z 10 kwietnia) podają już ilość 655 700 maszyn...jak widać "krzywa rośnie" mimo poprawek, skanerów i medialnego szumu wokół sprawy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#26
ichito napisał(a):Nikt nie bije piany...to największa do tej pory infekcja na ten system, stąd tyle się o niej mówi i dlatego wychodzą na wierz mało sympatyczne dla Aple sprawy. Ostatnie dane podane przez Dr. Web (z 10 kwietnia) podają już ilość 655 700 maszyn...jak widać "krzywa rośnie" mimo poprawek, skanerów i medialnego szumu wokół sprawy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



ja się cieszę, bo ostatecznie będzie lepsza ochrona maca
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości