Kaspersky Security Scan 2.0 BETA 1
#1
Kaspersky Security Scan to darmowy skaner, który wykorzystuje najnowsze technologie, "Kaspersky Lab" - bazy antywirusowe, heurystyczną analizę zagrożeń, jak również winformacje z "chmury"

Po zakończonym skanowaniu program informuje nas czy posiadamy oprogramowanie zabezpieczające, wykrytych lukach w systemie i aplikacjach oraz wykrytych zagrożeniach.

Skaner nie usuwa znalezionych zagrożeń aby się ich pozbyć jesteśmy kierowani na stronę gdzie możemy nabyć pełne wersję rozwiązań Kasperskyego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Czyli kolejny bubel.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#3
Ciekawe czy to używa mechanizmów z KAV/KIS, czy jest czymś bardziej "pro" typu Norton Power Eraser.
Odpowiedz
#4
Kolejny chwyt dla kasy... Jak Symantec
Odpowiedz
#5
To raczej program typu "sprawdźmy czy masz bezpieczny komputer (czy masz antywirusa lub czy występują określone symptomy dla zakażonego systemu), jak nie to wypróbuj nasz wybitnie skuteczny produkt!".
Odpowiedz
#6
Nie ma co się zżymać i krytykować...nie pierwszy i pewnie nie ostatni "wykrywacz" tylko Smile Hitman darmowy też jak mi się wydaje wykrywa tylko po okresie próbnym.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
ichito napisał(a):Nie ma co się zżymać i krytykować...nie pierwszy i pewnie nie ostatni "wykrywacz" tylko Smile Hitman darmowy też jak mi się wydaje wykrywa tylko po okresie próbnym.

Co do Hitmana to się mylisz Smile
Odpowiedz
#8
ichito napisał(a):Nie ma co się zżymać i krytykować...nie pierwszy i pewnie nie ostatni "wykrywacz" tylko Smile Hitman darmowy też jak mi się wydaje wykrywa tylko po okresie próbnym.

Tak, tylko darmową lickę 30 dniową można aktywować w dowolnym czasie (czyli jak coś złapiemy Wink
Odpowiedz
#9
Jedyny lekki programik tego producentaGrin Zrobiłem szybki skan i nic nie wykrył. Ładna szata graficzna. I tyleGrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości