Google Street View w Polsce
#1
Ruszyła wreszcie usługa Street View w Polsce.
Na razie jeszcze nie ma wszystkich ulic ale całość działa całkiem dobrze :-).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
I już mamy polskie hity streeta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Hehe. Dla mnie w sumie najważniejsze, że jest. Nie muszę jechać całego miasta, żeby zobaczyć np. mieszkanie.
Odpowiedz
#4
Polska...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Grin
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#5
aope skąd Ty to wziąłeś Lol
Odpowiedz
#6
nawet rejestracje widać ;0

ps: pewnie wysiadła zaudi i pyta o drogę
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#7
aope napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dobre Lol
Odpowiedz
#8
nie ma już osobnej wersji Google Earth bo teraz jakieś badziewie z chrome się instaluje ?
Odpowiedz
#9
Gdy zainstalowałem u siebie Google Earth zainstalowało mi się jakieś jego dziadostwo do FF
Odpowiedz
#10
Mało tych miast dodali. Liczyłem na 20 największych. A tak, pozostaje tylko norc.pl
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
mi się zainstalował chrome, updater i pluginy bez możliwości jakiegokolwiek wyboruWall
Odpowiedz
#12
Mi się zainstalował Google Update i plugin Google Earth
Oczywiście "Wepchały się" również bez mojej wiedzy do przeglądarki i nie da się ich z niej usunąć :crazy:
Odpowiedz
#13
Nie wiem dlaczego ale w Polsce jest to strasznie ułomne. Nawet im się Warszawy nie chciało sfotografować dokładnie. Rzeszowa nie ma?
Odpowiedz
#14
X26 napisał(a):Nie wiem dlaczego ale w Polsce jest to strasznie ułomne. Nawet im się Warszawy nie chciało sfotografować dokładnie. Rzeszowa nie ma?
to jest już związane z ilością klientów i użytkowników. Widać w Polsce jeszcze mało ich google posiada.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości