Wyskakujące strony na searchengines.pl
#1
Witam! Pomimo zainstalowanego Adblocka dla FF, gdy wchodzę na stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, to zaraz po wejściu na nią otwiera mi się dodatkowa strona w FF. Dziś było to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, a z tydzień temu też jakaś inna. Na pewno nie mam wirusów i malware, bo sprawdzałem dziś. Mam też dodatek do Adblocka - Filterset.G.

Jednak to nie pomogło. U was też wyskakuje dodatkowa strona, gdy wchodzicie na searchengines.pl?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Plati napisał(a):U was też wyskakuje dodatkowa strona, gdy wchodzicie na searchengines.pl?


U mnie nie wyskakuje. Może niechcący zdezaktywowałeś blokowanie Adblockana tej stronie dlatego wyskakuje?
Odpowiedz
#3
Nie. Nic nie kombinowałem przy Adblocku oprócz instalacji FiltersetG.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Dodaj NoScript Smile
Odpowiedz
#5
Spróbuj zainstalować NoScript
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):Witam! Pomimo zainstalowanego Adblocka dla FF, gdy wchodzę na stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, to zaraz po wejściu na nią otwiera mi się dodatkowa strona w FF. Dziś było to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, a z tydzień temu też jakaś inna. Na pewno nie mam wirusów i malware, bo sprawdzałem dziś. Mam też dodatek do Adblocka - Filterset.G.

Jednak to nie pomogło. U was też wyskakuje dodatkowa strona, gdy wchodzicie na searchengines.pl?


Adblock blokuje reklamy a nie wyskakujące okienka. Nie mam zainstalowanego NoScripta i u mnie Firefox informuje o zablokowaniu wyskakującego okna i nie otwiera się żadna dodatkowa strona. Sprawdź czy masz włączoną tę blokadę i ewentualnie doinstaluj sobie Tab Mixa Plusa.
Odpowiedz
#7
Hej widocznie pozwoliłeś prędzej na otwieranie sie okienek na tej stronie.Musisz z powrotem zablokować tej stronie możliwość otwierania okienek.Wejdź na:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

przeprowadź testjak pojawi się na górze monit o zablokowanym okienku to kliknij na opcje a potem wybierz Edytuj opcje blokady wyskakujących okien ,potem na liściestron odszukaj stronę searchengines.pl i zablokuj tej stronie możliwość otwieraniaokienek. u mnie pomogło pozdrawiam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#8
to dziwne, ale jak dodałem filtr do searchengines.pl dodatkowe strony już nie wyskakują.Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
AD MUNCHER zablokował wszystko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości