Fałszywy alarm ESETa
VenomX: I ja się zgadzam. Pamiętam też czasy (2004-5r.?), gdy odinstalowanie Nortona było równoznaczne z koniecznością formatowania dysku - taką robił na nim jesień średniowiecza. Ale pamiętam też sytuację, gdy w tym samym czasie stanęło pół redakcji, ponieważ Kaspersky wpuścił jakiegoś wirusa, z którym potem nie mógł sobie poradzić. Dopiero Norton pomógł. Od kilku lat mamy F-Secure i działa bazbłęnie. Ubiegłoroczna wersja bardzo obciążała system , lecz tegoroczna jest o niebo lżejsza. Denerwuje jedynie cholernie długi czas skanowania dysków.

Zła opinia o Nortonie powstała - zgadzam się - nie dlatego, że fatalnie działał, tylko dlatego, że unieruchamiał systemy. Dziś to już zupełnie innym antywirus! nadal skuteczny jak rzadko który a do tego leciutki.
Odpowiedz
Nikesz napisał(a):VenomX: I ja się zgadzam. Pamiętam też czasy (2004-5r.?), gdy odinstalowanie Nortona było równoznaczne z koniecznością formatowania dysku - taką robił na nim jesień średniowiecza. Ale pamiętam też sytuację, gdy w tym samym czasie stanęło pół redakcji, ponieważ Kaspersky wpuścił jakiegoś wirusa, z którym potem nie mógł sobie poradzić. Dopiero Norton pomógł. Od kilku lat mamy F-Secure i działa bazbłęnie. Ubiegłoroczna wersja bardzo obciążała system , lecz tegoroczna jest o niebo lżejsza. Denerwuje jedynie cholernie długi czas skanowania dysków.

Zła opinia o Nortonie powstała - zgadzam się - nie dlatego, że fatalnie działał, tylko dlatego, że unieruchamiał systemy. Dziś to już zupełnie innym antywirus! nadal skuteczny jak rzadko który a do tego leciutki.

Bardzo dobrą recenzje można poczytać tutaj :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pablosss nie wypisuj więcej pierdół a przeczytaj od deski do deski tą reckę a może przejrzysz w końcu chłopie na oczy . Norton antywirus 2009 to udany produkt i jak każdy program antywirusowy ma swoje wady i zalety !! .
Odpowiedz
Skoro oceniasz skuteczność programu po tym że zablokował 1 wirusa no to gratuluję Smile Dla mnie ważne są też inne kwestie, ale jak wiadomo dla jednych jest ważne jedno a dla innych drugie. Zapewne nie zauważyłeś, a może raczej nie chciałeś zauważyć że dla mnie najważniejszy testy to te robione samemu ( nieprofesjonalnie, ale za to na własnym kompie ). Tylko takie testy według mnie są miarodajne.
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):Skoro oceniasz skuteczność programu po tym że zablokował 1 wirusa no to gratuluję Smile Dla mnie ważne są też inne kwestie, ale jak wiadomo dla jednych jest ważne jedno a dla innych drugie.

Prawdę mówiąc ja nie wierze w testy laików Grin , wierzę w rzetelne testy znanych serwisów , tam gdzie od lat się przeprowadza takie testyi jeśli mam w coś wierzyć to zapewne nie w twój test , który do mnie nie przemawia .
Odpowiedz
VenomX napisał(a):wierzę w rzetelne testy znanych serwisów , tam gdzie od lat się przeprowadza takie testy .


Zapomniałeś dodać że wierzysz tylko w te testy gdzie wysoko jest program antywirusowy którego Ty używasz Smile
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):wierzę w rzetelne testy znanych serwisów , tam gdzie od lat się przeprowadza takie testy .


Zapomniałeś dodać że wierzysz tylko w te testy gdzie wysoko jest program antywirusowy którego Ty używasz Smile

Nie sprawdza się twoja teoria akurat Nortona nie używam Grin .
Odpowiedz
Miałem na myśli NOD-a - kiedyś prowadziliśmy dyskusję o tym.
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):Miałem na myśli NOD-a - kiedyś prowadziliśmy dyskusję o tym.

Zmieniasz temat jak i wszystko trzymaj się ciepło w nowym roku...
Odpowiedz
VenomX napisał(a):Zmieniasz temat jak i wszystko trzymaj się ciepło w nowym roku...


I wzajemnie. Najlepszego kolego.
Odpowiedz
Żeby ładnie podsumować ten temat związany z Esetem, wczoraj rozmawiałem na naszym forum z gutekbullem, który napisał, że NODa trzyma w szufladzie i używa Aviry.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, nie tylko dla Avirowców oczywiście Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, nie tylko dla Avirowców oczywiście Smile


Wzajemnie Smile
Z racji tego że wygrałem NOD-a z roczną licencją chyba się jednak zdecyduję go używać Smile
Odpowiedz
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, nie tylko dla Avirowców oczywiście Smile


Wzajemnie Smile Co by się lepiej żyło Smile
Z racji tego że wygrałem NOD-a z roczną licencją chyba się jednak zdecyduję go używać Smile


Dzięki!

Po dłuższym testowaniu podziel się wrażeniami. O ile Cię znam, to na pewno będą one obiektywne a nie emocjonalne Smile
Odpowiedz
Jurek napisał(a):Po dłuższym testowaniu podziel się wrażeniami.


Ok, nie ma problemu Smile
Odpowiedz
Długo trwało ale w końcu mam dostęp do laptopa i mogę Wam przedstawić screena, że fałszywka ESETa miała miejsce na wspomnianej przeze mnie stronie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Fakt, że było to jakiś czas temu i prawdopodobnie po moim wysłaniu tego obiektu do firmy ESET zareagowali Smile Na PCcie nie używam ESETa więc nie mogłem się wypowiedzieć.

Możecie podziwiać inne wirusy wykryte przez ESS Grin
Odpowiedz
@Ratatui Proszę nie wklejać tak dużych screenów, bo powoduje to rozjeżdżanie się forum.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości