Startpage - wyszukiwarka
#1
Startpage

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ze strony starpage:

Masz prawo do prywatności.
Twoje dane związane z wyszukiwaniem w Internecie nie powinny dostać się w niepowołane ręce.
Prawdziwa ochrona prywatności to krótkie przechowywanie lub nie zapisywanie danych użytkowników.
Od stycznia 2009 nie zapisujemy już adresów IP naszych użytkowników.
Stworzyliśmy pierwszą i jedyną wyszukiwarkę, która tak postępuje.
Nasze przedsięwzięcie uzyskało szerokie, serdeczne poparcie użytkowników!


Odnośnie prywatności:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kilka słów :
Wyszukiwarka posiada "Europejski Certyfikat Prywatności". Działa na silniku googla. Działa szybko, fajny interface. Wszystko jest szyfrowane z certyfikatem zatwierdzonym przez GoDaddy.com . Wyszukiwarka nie zapisuje ip,plików cookie do śledzenia i sprawdzania tożsamości. Posiada zakaz zapisywania zapytań. Do dyspozycji mamy wyszukiwanie zwykłe, grafik lub filmów video.Do dyspozycji sa ciekawe ustawiania. Wyszukiwarka dostępna w 14 językach. Wyszukiwarka korzysta z mechanizmu Ixquick. Z kolei Ixquick został opracowany i wdrożony w 1998 r.

Ixquick jest teraz pierwszą i jedyną wyszukiwarką formalnie uznaną przez władze UE.

Adres :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co o niej sądzicie?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#2
Kwestia preferencji / przyzwyczajeń. Ja od jakegoś czasu surfuję w towarzystwie duckduckgo.com, jednak moc ggle jest tak daleko zakorzeniona, że zdarza się ulec i wyszukać z jego pomocą.

startpage -> ixquick jakoś mnie nie przekonał, choć obie zbierają dobre słowa.
Odpowiedz
#3
bardok206 napisał(a):Co o niej sądzicie?


Używam od dawna jako głównej i jestem bardzo zadowolony. Warto wejść sobie w ustawienia, poustawiać pod siebie i wygenerować link który "będzie pamiętał" ustawienia bez włączonych ciasteczek.
w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości