Promocja AnVir Task Manager za darmo
#1
Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Właśnie miałem dodać to promo, a tu niespodziankaGrin

Mam pytanko czy AnVir Task Manager może być razem z Mamutu, czy też wybrać któryś z nich?
Odpowiedz
#3
Wg mnie Emsisoft Mamutu jest wystarczający i nie ma co dokładać kolejnego programu (do już całkiem pokaźnego zestawu patrząc na twój podpis ;p) do ochrony komputera Smile Ja osobiście używam Mamutu+ KillSwitch od Comodo.
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#4
eScan Internet Security Suite ⇔ AVG LinkScanner ⇔ CCE ⇔ Mamutu ⇔ MBAM ⇔ LastPass ⇔ Zemana AntiLogger ⇔ Wondershare Time Freeze ⇔ Ad Muncher ⇔ NetBalancer ⇔ System Explorer ⇔ Keriver. ⇔ Ashampoo® Anti-Malware Full version ⇔ Secunia PSI.

Czy to wszystko u Ciebie startuje z systemem?
Webroot
Odpowiedz
#5
Większość tak. Ashampoo® Anti-Malware koliduje z eScanem, więc jest wyłączony i używany tylko na żądanie.
Odpowiedz
#6
Hehe.. rafikrafiki powinieneś mieć status "pentagon" na tym forum ;p
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#7
Anvir TM nie zastępuje Mamutu...to zupełnie inna kategoria programów. Podobne funkcje może oferować System Explorer, Process Hacker, Process Lasso, Device Remover i pewnie wiele innych menadzęrów procesów/usług. Każdy z wymienionych programów posiada swoje unikalne funkcje i ATM raczej w niczym im nie ustępuje poza tym, że:
jest bardzo czytelny i łatwy w obsłudze
ma dodatkowe funkcje tweakowania systemu
zarządzanie procesami/usługami/autostartem jest bardzo łatwe i skuteczne
posiada monitor zmian wpisów w autostarcie - ma go zwyczajna darmowa wersja nawet i to portable
jest całkowicie po polsku
...i używam go od czasu do czasu od kilku lat w wersji darmowej Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości