Dziwne strony internetowe ?
#1
Ostatnio przeglądającinternet w poszukiwaniu promocji natykam się na dziwne stronki, które zaśmiecają wyniki wyszukiwarki. Jak dla mnie to wyglądają na podejrzane. Co o tym sądzicie?

[malware] rn.gururu.glogow.pl/eset-anti-virus-5-eav.html[/malware][malware] mp.zecagu.polkowice.pl/nod32-antywirus-5-fix-by-mara.html[/malware][malware] cuxegesoju.naklo.pl/avast-6-key-2011-txt.html[/malware][malware] sm.tigupe.sosnowiec.pl/avast-6-2012-cd-key.html[/malware][malware] ou.mosywy.swiebodzin.pl/licence-key-nod32-forum.html[/malware]

Stron jest o wiele, wiele więcej i wszystkich nie będę zamieszczał bo życia mi nie starczy. Zastanawiam się tylko po co ktoś takie coś tworzy?Cool
Odpowiedz
#2
Wszystkie przekierowują do Pobieraczka. I wszystko jasne Smile
Odpowiedz
#3
Nie sprawdzałem. To bardzo ładna sztuczka. Mało im jednej kary to chcą drugiej.
Odpowiedz
#4
Jak zarobili o wiele więcej niż ta kara to po co zmieniać. Zarobią znów tyle samo i zapłacą druga kare...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#5
W takim razie bez sensu jest ich karać grzywną.Powinni dostać dożywotni zakaz tego typu praktyk.
Odpowiedz
#6
Ja natrafilem na pobieraczka z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Teraz przekierowuje na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, a ta stronka chyba ma cos wspolnego z pobieraczkiem
Odpowiedz
#7
Tak, ta strona to "drugi pobieraczek". Sam szukając jakiś informacji natchnąłem się na podobne strony. Na przykład z jakimś miastem w nazwie. Ta sama praktyka...
Odpowiedz
#8
Sorka, że mała archeologia, ale podłączę tutaj nowa stronkę:

Teraz nawet dostać można z tym spam na maila, jeśli kogoś adres firmowy trafi do tego "oszusta"; za free można się wpisać do katalogu firm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i powiązane lipne adresy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ALE zaptaszkowanie że przeczytało się regulamin i naciśniecie wyślij skutkuje dostaniem faktury na 499PLNGrin

W każdym bądź razie Grupę CBOP omijać z daleka, więcej info:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości