Co sądzicie o comodo antivirus 3.0???
#1
Tak jak w temacie co o nim sądzicie???
Odpowiedz
#2
Żeby mieć wyrobione zdanie, trzeba by go dłużej poużywać. W testach nie startuje. Wersja 2 w Virus.gr tragedia. Nie przypuszczam, żeby v3 była zdecydowanie skuteczniejsza:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W naszym teściku wersja 3 też bez rewelacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jest to jednak darmowy AV i pakiet antywirusowy z bardzo dobrym firewallem darmowy również dla firm!
Odpowiedz
#3
Sądzić to sobie różne rzeczy możemy choć z tego co zauważyłem tak czy owak dyskusja zaraz przejdzie na temat"O WYŻSZOŚCI AVIRY NAD RESZTĄ ANTYWIRÓSÓW,PAKIETÓW ZABEZPIECZAJĄCYCH I ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA"GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#4
lunaticdreams napisał(a):Sądzić to sobie różne rzeczy możemy choć z tego co zauważyłem tak czy owak dyskusja zaraz przejdzie na temat"O WYŻSZOŚCI AVIRY NAD RESZTĄ ANTYWIRÓSÓW,PAKIETÓW ZABEZPIECZAJĄCYCH I ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA"GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin


Nie bądź złośliwy. Utrzymuj dyscyplinę Smile
Odpowiedz
#5
Złośliwy nie jestem ale czytając niektóre posty zauważyć można tego typu tendencję.

Pozdrwaiam wszystkich i życzę FANTASTYCZNEGO nowego roku.
Odpowiedz
#6
lunaticdreams napisał(a):Złośliwy nie jestem ale czytając niektóre posty zauważyć można tego typu tendencję.

Pozdrwaiam wszystkich i życzę FANTASTYCZNEGO nowego roku.


Moje wrażenie lunaticdreams jest odmienne. Jest to forum Aviry a coraz więcej userów krytykuje często bezpodstawnie ten znakomity antywirus i atakuje ludzi którzy go promują. Tutaj nie chodzi o fanatyzm ale zrozumienie na jakim forum jesteśmy. Każdy z nas używa AV taki na jakiego ma ochotę ale mamy również swobodny wybór forów.
Kiedyś to było na prawdę forum Aviry ale chyba już przestało.
Odpowiedz
#7
To jest neutralne pole o programach zabezpieczających. Takie dyskusje nie są tutaj niewskazane.
@lunaticdreams Nie musisz tak krzyczeć Tongue (wielkie litery)
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#8
Jurek napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):Złośliwy nie jestem ale czytając niektóre posty zauważyć można tego typu tendencję.

Pozdrwaiam wszystkich i życzę FANTASTYCZNEGO nowego roku.


Moje wrażenie lunaticdreams jest odmienne. Jest to forum Aviry a coraz więcej userów krytykuje często bezpodstawnie ten znakomity antywirus i atakuje ludzi którzy go promują. Tutaj nie chodzi o fanatyzm ale zrozumienie na jakim forum jesteśmy. Każdy z nas używa AV taki na jakiego ma ochotę ale mamy również swobodny wybór forów.
Kiedyś to było na prawdę forum Aviry ale chyba już przestało.


proponuję całkowicie usunąć hyde park Sad na forum.avira.com nie ma Pogaduch, a postów też dużo pzybywa. I gadka jest tylko o Avirze, nie o jakichś Esetach, Avastach czy MKS.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
Jurek napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):Złośliwy nie jestem ale czytając niektóre posty zauważyć można tego typu tendencję.

Pozdrwaiam wszystkich i życzę FANTASTYCZNEGO nowego roku.


Moje wrażenie lunaticdreams jest odmienne. Jest to forum Aviry a coraz więcej userów krytykuje często bezpodstawnie ten znakomity antywirus i atakuje ludzi którzy go promują. Tutaj nie chodzi o fanatyzm ale zrozumienie na jakim forum jesteśmy. Każdy z nas używa AV taki na jakiego ma ochotę ale mamy również swobodny wybór forów.
Kiedyś to było na prawdę forum Aviry ale chyba już przestało.


Jurek to że ktoś krytykuje avirę mało mnie obchodzi podobnie jak to że ktoś zachwala Avirę czy obojętnie jakiś inny program/pakiet antyvirusowy/zabezpieczający.

Ja w tej chwili używam DR.WEB 5.0 pomimo tego iż na forum co niektórzy opisali jako szit,u mnie śmiga ładnie i jest czysto.
Ale ja nie rozpisuję się co chwilę że A.... jest mega zajebisty(musiałem to napisać)a reszta jest g..........

Pozdrawiam iżyczę wesołego HAPPY NEW YEAR
Odpowiedz
#10
Comodo Antivirus to jeszcze nie dopracowana aplikacja (wykrywanie zagrożeń) na pewno za jakiś czas stanie się lepsza tak jak comodo firewall który na początku też nie był rewelacyjny
Odpowiedz
#11
lunaticdreams napisał(a):Jurek to że ktoś krytykuje avirę mało mnie obchodzi podobnie jak to że ktoś zachwala Avirę czy obojętnie jakiś inny program/pakiet antyvirusowy/zabezpieczający.

Ja w tej chwili używam DR.WEB 5.0 pomimo tego iż na forum co niektórzy opisali jako szit,u mnie śmiga ładnie i jest czysto.
Ale ja nie rozpisuję się co chwilę że A.... jest mega zajebisty(musiałem to napisać)a reszta jest g..........

Pozdrawiam iżyczę wesołego HAPPY NEW YEAR


Ten temat dotyczy Comodo AV i Serafin ma rację. Musze jednak odpowiedzieć.
Spróbuj lunaticdreamsna forum np. Eseta promować Avirę. Zobaczysz co się będzie działo.
To prawda, że uważam Avirę Premium za znakomity AV, dlatego między innymi jestem właśnie na tym a nie innym forum. Mam do tego podstawy i próbuję to logicznie argumentować. Nigdy ciebie nie atakowałem dlatego, że używasz DrWeba czy też nieustannie zmieniasz antywirusy. To Twój wybór. Jeżeli uważasz, że Avira jest przeciętnym AV to proszę o argumenty.Najlepiej jednak nie w tym temacie Smile
Odpowiedz
#12
Jak już wcześniej napisałem "Jurek to że ktoś krytykuje avirę mało mnie obchodzi podobnie jak to że ktoś zachwala Avirę czy obojętnie jakiś inny program/pakiet antyvirusowy/zabezpieczający."
wszystko chyba jasne........................
Poza tym jakbym chciał promowac jakiś soft to założył bym stronkę o nim.
Co do tego"Nigdy ciebie nie atakowałem dlatego, że używasz DrWeba czy też nieustannie zmieniasz antywirusy. To Twój wybór. Jeżeli uważasz, że Avira jest przeciętnym AV to proszę o argumenty."

a tak dokładnie do tych 3 słów"nieustannie zmieniasz antywirusy"
Zmieniam bo szukam takiego który mi podpasuje w końcu mam do tego pełne prawo oraz jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ostatnio trafia mi się wiele promocji na zabezpieczenia.

ah zapomniałbym jeśli chodzi o comodo cóż jeśli av jest tak dobry jak zapora to warto go raczej zainstalować(napisałem żeby Serafin sie nie czepiał że nie na temat)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości