Avira Premium
#21
Wiesz to trudno stwierdzić. Trzeba by testy poczytać. Na pewno lżejszym dla systemu - ale nie masz sieci - nie masz aktualizacji. Zainstaluj i zobacz co Ci najbardziej pasuje. Ja polecam CIS + MBAM.
A i jeszcze jedno jak masz system x64 to niewiele jest na razie antywirów x64 ale CIS jest.
Odpowiedz
#22
To może dzięki avast! Free Antivirus 7 (+comodo firewall) mój komputer będzie lepiej chroniony, aniżeli wybór Avira Free?
szukam odpowiedniej ochrony.
Odpowiedz
#23
A czemu nie chcesz całego CISA? Ma naprawdę niezłego antywira. Trudno stwierdzić co lepiej chroni Avira czy Avast. Różnie ludzie mówią. Ja mam CIS i od siebie polecam, bo w tym pakiecie antywirus ma mniejsze znaczenie (D+ ma za zadanie blokować zmiany w systemie, co próbuje zrobić zwykle wirus).
Odpowiedz
#24
ale mu wciskasz tego CISGrin
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#25
EEE tam wciskam. Ja miałem po kolei Avasta, Avirę, G datę, Kasperskiego, Nortona, Eseta, MSE, i na końcu CISA. Więc chyba moge sie wypowiadać na ten temat. Nikomu nic nie narzucam ale wg. mnie CIS jest warty uwagi.
Odpowiedz
#26
no ale kolega chce osobno firewall comodo i jakis av. Takie rozwiazanie jest skuteczniejsze
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#27
No to przecież może zrobić co chce. A czy jest najskuteczniejsze to kwestia dyskusyjna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości