Zamienię klucz do OA Premium
#1
ZAMIENIĘ lub ODDAM
w dobre ręce ważną jeszcze na ok. 330 dni licencję na OA Premium. Nie mam konkretnych wymagań poza jednym - chciałbym, żeby nowy użytkownik naprawdę jej potrzebował i używał programu.
Czego oczekuję?...nic specjalnego nie przychodzi mi do głowy...czekam po prostu na jakieś propozycje.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#2
Żadnego zainteresowaniaQuestion
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#3
Mam jeszcze jedną czystą licencję na OA Premium, gdyby nie to, to bym poprosił, ale raczej nie miałbym co zaoferować w zamian Wink

P.S. Jeśli dodałem jedną licencje z promocji z końca grudnia, a kolejną którą otrzymałem od użytkownika forum, do swojego konta internetowego OA, to chyba ich nie stracę, hm?
SpyShelter Firewall
#4
nikitagorbaczow napisał(a):P.S. Jeśli dodałem jedną licencje z promocji z końca grudnia, a kolejną którą otrzymałem od użytkownika forum, do swojego konta internetowego OA, to chyba ich nie stracę, hm?

Nic nie stracisz, ale swoje klucze dodawaj teraz do konta na cc.emsisoft.com Smile - nie trzeba resetować licencji po każdej reinstalacji.
#5
Licencja już poszła do "ludzi"...temat jest zamknięty.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości