Jak sprawdzić max. wydajność łącza
#1
Cześć Smile
Czy istnieje jakiś sposób aby sprawdzić ile maksymalnie mogę wyciągnąć na moim łączu? Jeżeli tak to jakie informacje podać?
Aktualnie mam Neo 2 mb/s a człowiek od nich powiedział że max. możliwości to jest około 3.
Odpowiedz
#2
Pobrać plik z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
Eugeniusz napisał(a):Pobrać plik z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


albo noc.gts.pl
Odpowiedz
#4
Nie o to mi chodzi . Chyba nie jasno jakoś wytłumaczyłem. Chcę sprawdzić jaką maksymalną prędkość mogę osiągnąć na moim łączu a nie faktyczną prędkość internetu.
Odpowiedz
#5
Tylko operator może to ocenić chyba Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#6
Niektóre modemy/routery od dostawców internetu też posiadają taką opcję, tyle, że musiałbyś mieć administracyjny dostęp do interfejsu urządzenia.
Odpowiedz
#7
Masz na myśli 192.168.1.1? Mam do tego dostęp tylko że router jest kupiony i inny od tego który dali mi w Neo. Dzięki za pomoc Smile
Odpowiedz
#8
Waves97 napisał(a):Masz na myśli 192.168.1.1?

Dokładnie tak Wink
Odpowiedz
#9
Eru napisał(a):Tylko operator może to ocenić chyba Tongue

Racja. To jaką szybkość możesz Mieć zależy tylko od nich. Upewnij się (proponuję kilka telefonów) być może jeden powiedział max. możliwości to jest około 3, a inny powie coś innego.

Cytat: Tester.netia.pl umożliwia m.in. dzielenie się wynikami na forach internetowych czy serwisach społecznościowych (generowany jest link bezpośredni i forumowy).
Do bazy wyników dostęp mają też nasi konsultanci wsparcia technicznego, co jest bardzo pomocne przy procesowaniu ewentualnych zgłoszeń, dotyczących transferu.

Tester.netia.pl:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości