SpyShelter Firewall
#61
W przypadku dalszych problemów z działaniem we współpracy z Bullguard proszę wbijać na Live chat Bg.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czym więcej zgłoszeń tym lepiej. Moze też warto powiadomić support Spysheltera?
Odpowiedz
#62
SpyShelter nie ma supportu.
Odpowiedz
#63
Tomasz napisał(a):SpyShelter nie ma supportu.

Ma. Ale baaaardzo kulawy Wink
Odpowiedz
#64
ktośtam napisał(a):
Tomasz napisał(a):SpyShelter nie ma supportu.

Ma. Ale baaaardzo kulawy Wink


Nie ma - i nie wchodźmy w te dyskusje, bo nie ma sensu. Gdyby miał to kilka miesięcy temu otrzymałbym jakąkolwiek odpowiedź - chociażby, że mają mnie gdzieś. Tydzień temu kolejny raz wysłałem do nich e-mail''a - zaczynam podejrzewać, że ktoś im je przechwytuje, może G-Mailman... Facepalm
Odpowiedz
#65
Ja mam lickę z konkursu, ale kilka miesięcy temu wprowadzili inny sposób licencjonowania i ona nie działa. Miał ktoś podobnie?
Odpowiedz
#66
ELWIS1 trzeba poprosić o nową licencje. Ja kilka razy pisałem do supportu i odpowiedź maiłem maksymalnie na 2 dzieńGrin
Odpowiedz
#67
Mi także lickę wymienili na nową, po podaniu informacji o jej pochodzeniu.Odpoweidź otrzymałem w kilka minut, ale to było już jakiś czas temu.
Odpowiedz
#68
Ja w sprawie licencji pisałem do nich przez klika dni. Wysłałem w tym czasie 4 czy 5 maili - odpowiedź dostałem po ostatnim.
Jako przykład naprawdę świetnego supportu, można podać Softsphere - jeden człowiek ogarnia sam, to czego niektórzy nie potrafią posiadając całe zastępy "specjalistów".
Odpowiedz
#69
Hmm... jest może jakaś promocja na ten sofcik czy zostaje tylko trial 30dni?
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#70
Street napisał(a):Hmm... jest może jakaś promocja na ten sofcik czy zostaje tylko trial 30dni?


Jak się nie mylęjest jeszcze promocyjna cena czas do 09.06.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#71
Miał ktoś może problem ze SpyShelterem, że po jakimś czasie blokował zasoby systemowe i nie dopuszczał żadnej aplikacji do startu?
Jeden z błędów po uruchomieniu jakiejkolwiek aplikacji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyli nie mogę nawet wejść do menadżera zadań, ponieważ mi go blokuje.
Po jakimś czasie kolejne błędy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Błędy te nie wyłączają SpySheltera i jedyna pomoc to wyłączenie komputera na twardo.
Jest to czysta instalacja systemu (Win 7 64 bit), który pierw zaktualizowałem, a dopiero potem instalowałem najpierw MSE + SpyShelter Firewall.

Do supportu jednocześnie też piszę w tej sprawie, ale może ktoś miał podobnie i uda się coś zaradzić.
Odpowiedz
#72
Hmm... Przypominam sobie - kiedyś miałem podobny błąd (obrazek 1), jednak nie podejrzewałem o to SpySheltera.
Odpowiedz
#73
A czy nie masz przypadkiem przestawionego blokowania aplikacji na "pytaj użyszkodnika" ??
pudło pod stołem: Avira IS i SpyShelter i MBAM
pudełko przenośne: AppGuard i MBAM
Odpowiedz
#74
Nie umiem pomóc...nie spotkałem się przez 2 lata z takimi komunikatami o błędach SS.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#75
Conti napisał(a):A czy nie masz przypadkiem przestawionego blokowania aplikacji na "pytaj użyszkodnika" ??


Nie, nie mam. Napisałem do "supportu". Zobaczymy co odpiszą bo ewidentnie po wyłączeniu SS wszystko wraca do normy.
Odpowiedz
#76
2x pisalem do supportu o 2 sprawach w odstępie paromiesięcznym.
Ani be, ani me, anie kukuryku
Po co pisać jak olewają totalnie ??
pudło pod stołem: Avira IS i SpyShelter i MBAM
pudełko przenośne: AppGuard i MBAM
Odpowiedz
#77
Napisałem do nich 18 dni temu, w między czasie 3x ponawiałem prośbę o kontakt. Zero odzewu.
Odpowiedz
#78
Jak się sprawy mają? Ktoś wie, czy w najbliższym czasie SpyShelter ma zamiar wprowadzić jakieś zmiany/poprawki do swojego firewalla o którym słuch ucichł jakiś czas temu?
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#79
nikitagorbaczow napisał(a):Jak się sprawy mają? Ktoś wie, czy w najbliższym czasie SpyShelter ma zamiar wprowadzić jakieś zmiany/poprawki do swojego firewalla o którym słuch ucichł jakiś czas temu?

Coś tam dziergają. Zobacz tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#80
O, dziękuję za link ktosiu Wink Chyba by już pomalutku wypadało wydać kolejną wersję.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości