Nowy antywirus
#1
Jak wyżej. Poczytac można tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Witam, przecież całkowicie zerżnięta avira. Zmienili tylko czerwień na błękit i czcionkę !
Oszuści ! Mogli napisać, że to avira po liftingu, a napisali, że bazuje a raczej jest to avira po tuningu.
Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
No faktycznie. Interfejs graficzny żywcem zerżnięty z aviry, nazwy modułów też, a przynajmniej webguard i mailguard. Nawet na własne numerki nie było ich stać, też musieli skopiować .
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#4
Dobra, przetestowałem, więc będę się produkował ;D

Instalacja: Wszystko z Aviry skopiowane, tylko loga się zmieniły i kolor z czerwonego na seledyn. Wypakowuje pliki, startuje komponenty itp.

Aktualizacja: Wszystko to samo tylko kolory nie te. Ciekawe z jakiego serwera ściąga je Wink

Interfejs: W środku to samo, tylko czcionka się różni. Wszystko po angielsku, ustawienia, wszystko jak w Avirze Premium.

Znak na szczęście zmienili, jest to takie X z cieniami.

Logo przy uruchamianiu też wyskakuje.

Nawet własnego dźwięku nie wymyślili, to też skopiowali.

To teraz nasza paczuszka.

Ta kopia wykryła: 3705, po zmianie na hight i żeby skanował wszystko 3707. Czyli kopia trochę gorsza :p
Internet zamuliło, ikonki wszystko to samo.

Tak czy siak, polecam zainstalować normalną i lepszą avirę niż tę kopię. Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
To jest program na licencji Aviry. Jedynie dostosowany do wymagań tamtej firmy.
Odpowiedz
#6
Jaki by nie był, jak pozostanę wierny Avirze Premium Smile
Odpowiedz
#7
A wie ktoś ile ten soft kosztuje?, bo jeżeli nie jest tańszy od Aviry Premium to nie bardzo rozumiem jaki ma sens robienie czegoś takiego, no chyba że Lavasoft planuje wydanie w przyszłości czegoś w 100% swojego i przygotowuje sobie grunt?

Tak czy inaczej po co kupować coś na licencji skoro można kupić oryginał.
Odpowiedz
#8
Gnome napisał(a):A wie ktoś ile ten soft kosztuje?, bo jeżeli nie jest tańszy od Aviry Premium to nie bardzo rozumiem jaki ma sens robienie czegoś takiego, no chyba że Lavasoft planuje wydanie w przyszłości czegoś w 100% swojego i przygotowuje sobie grunt?

Tak czy inaczej po co kupować coś na licencji skoro można kupić oryginał.


Klikając na link który udostępnił Nikesz dowiesz się ile kosztuje Anti-Virus Helix.
Odpowiedz
#9
ten antywirus to jakaś porażka ale coś może jeszcze z tego wyjdzie
Najlepsza jest avira !!!!!!!!!!!!9moim zdaniem) ma większą bazę wyk. wirusów niż kaspersky.
Z tego co pamiętam to lavasoft ściąga od innych producentów interface bo ich firewall jest bardzo zbliżony wyglądem do outposta v.4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości