Promocja Advanced SystemCare 5 PRO License Key
#1
Advanced SystemCare 5 PRO License Key. Promocja startuje jutro o 12:00 i będzie trwać 24 godz. Więcej informacji na tej stronce:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Już działa, serial dostałem przed chwilą.
Odpowiedz
#3
Jak się rzucili to zapchali serwer pocztowyGrinJak na razie to lipa.
Odpowiedz
#4
Klucz jest dla wszystkich taki sam:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Dzięki, wpisałem kilka maili i pewnie w późniejszym terminie dostane kilka takich samych kluczy Cool
Odpowiedz
#6
rafikrafiki powinieneś wystąpić na discovery w programie "łowcy promocji" ;]dzięki za info
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#7
U mnie szybko wyleciał po tym jak znalazł trojana w rejestrze; p
Jak jego skuteczność jest taka w naprawianiu jak w wyszukiwaniu zagrożeń to ja dziękuje...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#8
Ja już chwile temu powiedziałem sobie że juz nigdy nie zainstaluje programów do optymalizacji ale ten jeszcze wyprobowałem i tylko mnie utwierdził że takie programy to ściema
Odpowiedz
#9
byku81 napisał(a):Ja już chwile temu powiedziałem sobie że juz nigdy nie zainstaluje programów do optymalizacji ale ten jeszcze wyprobowałem i tylko mnie utwierdził że takie programy to ściema
Dokładnie to samo stwierdzam programy które można o kant pyty rozbić. Beer
Odpowiedz
#10
Bo pewnie nawet do ustawień nie spojrzeliśmy. Ja mam zupełnie inną ocenę dla programu. Wystarczy chwila w zmianach ustawień i program całkiem sprawnie działa na komputerze i przyspiesza go, w moim przypadku zwłaszcza start.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#11
Ja uważam, że ten program jest bardzo dobry. Używałem ich wiele i ten najbardziej przypadł mi do gustuSmile
Odpowiedz
#12
Chcecie świetną optymalizację? Wystarczy poświęcić trochę czasu i zrobić sobie taki plik .reg - tam będzie większość zmian. Reszta też pewnie do ustawienia, ale czy jest sens się w to bawić? Swój system widzę raptem (mówię o Win) kilka sekund aż mi się gra nie włączyGrin
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#13
Kto nie załapał się na to promo powyżej. Ma okazję skorzystać z dzisiejszej promocji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oferta ważna tylko przez 16 godz 30 min.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości