TP zmieni się w Orange i co dalej?
#1
Macie jakieś informacje na ten temat?
Chodzi o to czy trzeba będzie wymieniać sprzęt z logo tp lub czy trzeba będzie podpisać nową umowę?
Szukałem w internecie informacji na ten temat ale nic nie znalazłem.
Odpowiedz
#2
Żeby nie zakładać w zasadzie identycznego tematu napisze tutaj.
Znalazłem dziś na stronie TP taką informacje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Co będzie dalej?
W internecie nie ma dokładnych informacji na ten temat.
Czy trzeba będzie podpisać nową umowę?
Może mi to ktoś wytłumaczyć? Smile
Odpowiedz
#3
Nastąpi po prostu rebranding, tak jak Era -> T-Mobile czy Idea -> Orange. Umowa jest kontynuowana, według ustalonej taryfy w dniu podpisania umowy.
Odpowiedz
#4
PascalHP napisał(a):Nastąpi po prostu rebranding, tak jak Era -> T-Mobile czy Idea -> Orange. Umowa jest kontynuowana, według ustalonej taryfy w dniu podpisania umowy.

Aha
Dzięki za pomoc
Odpowiedz
#5
A ja tam się cieszę, że będzie teraz orange. Jakoś "telekomuna" się źle kojarzy.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#6
Zmiana nazwy to jedno a podejście do klienta to drugie .Niestety ale to drugie to raczej się nie zmieni.
Odpowiedz
#7
Mi to obojętne
Ciekawi mnie tylko czy trzeba będzie wymieniać urządzenia z logo TP
Odpowiedz
#8
Nie będziesz musiał wymieniać swojego np. Liveboxa z logiem TP, po prostu sprzęty wydawane w przyszłości będą posiadały logo Orange.
Odpowiedz
#9
nic się nie zmieni poza tym że będzie z czasem drożej Cool
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
France Telecom i tak już długi okres czasu posiada TP, w sumie późno wzięli się za zmienianie nazwy.
Odpowiedz
#11
Co ciekawe telekomunikacja polska jako operator zostałaSmile doszło Do zmiany nazwy oferowanych usług , ale podział na ptk centertel i telekomunikację polska wciąż żywy. Fajne zagranie
Odpowiedz
#12
TPSA jest mocno obciachowa i jednakkrytykowana przez klientów.
Nie wydaje mi się żeby po przeflagowaniuna Orange zaszły jakieś
istotne zmiany w sposobie świadczenia usług przez toto coś. Taka zmiana
ma tylko na celu wywołanie pozytywnych skojarzeń u przyszłych klientów.
Co za tym idzie ? większa sprzedaż swoich usług.Orange w przeciwieństwie do
TPSA jest postrzegana jako ta bardziej pozytywna.
Kasa i marketing , a co dalej?
ESET Smart Security
Odpowiedz
#13
Może również aspekt samej unifikacji? Jak ktoś ma teraz np. TV/internet/telefon stacjonarny w TP a komórkowy w Orange, to jest zbędne rozbicie na dwie firmy świadczące usługi.
Odpowiedz
#14
Unifikacja? Powrót do normalności? Czyżby czasy rozpiepszania dużych firm na jakieś odłamki i zapewnianie przez to foteli prezesowskich kolesiom mijały?
Jednak następujeto dopiero po przejęciu przez obcy kapitał. Bo ani Orange ani T-mobile nie są przecież nasze (czytaj : Polskie) tam potrafią liczyć ile kasy potrzeba na utrzymanie prezesowskich stołków. Te firmy maja zarabiać.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#15
Jaka była, tak była - narzekałem nie jeden raz, ale.... Jakoś będzie mi brakować tego "Telekomunikacja Polska"......
Może to dlatego, że nie jestem abonentem Orange?? A może jakiś jednak sentyment?? Ech....., człowiek się starzeje Grin
Odpowiedz
#16
No i stało sięSmile
Po wpisaniu w przeglądarkę internetową adresu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zostajemy przekierowani na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Do pakietu podstawowego TV zostały dodane dwa nowe kanały Mianowicie TVN 7 HDoraz TTV
Ciekawe czy zaktualizują teraz softy w dekoderach żeby wyświetlały dane kontaktowe do Orange
Odpowiedz
#17
Exploits napisał(a):TPSA jest mocno obciachowa i jednakkrytykowana przez klientów.
Nie wydaje mi się żeby po przeflagowaniuna Orange zaszły jakieś
istotne zmiany w sposobie świadczenia usług przez toto coś. Taka zmiana
ma tylko na celu wywołanie pozytywnych skojarzeń u przyszłych klientów.
Co za tym idzie ? większa sprzedaż swoich usług.Orange w przeciwieństwie do
TPSA jest postrzegana jako ta bardziej pozytywna.
Kasa i marketing , a co dalej?

No tak nie do końca .Całościowo to orange też olewa klienta a i internet u nich to też jakaś porażka .Kumpel wziął u nich bo niby FIRMA i po podpisaniu umowy zaczęły się schody a to router trzeba wymienić na taki od nich,łącze co rusz to zrywa ja zostałem u lokalnego. Tyle że przeszedłem z radiówki na kabel i od roku jest po prostu cycuś .
Odpowiedz
#18
O kupieniu TP.SA przez Orange wiedziałem już w styczniuod taty, bo używa neta z orange i chciał z niego zrezygnować, kazali chwilę poczekać i ... opłacało się bo z 2MB/256kb wskoczył na 6MB/512kb o 6 złoty drożej i dostał za free tablecik i rameczkę cyfrową na zdjęcia ( taki bonusik). Na internet nigdy nie narzekał , zawsze chodził eleganco poprzez modem pod usb, chciał zrezygnować ze względu na niskie łącze , szybszy transfer u nich był grubo droższy, ale opłacało się poczekać 10 dni. Wink
Odpowiedz
#19
andrzej76O tym było wiadomo już od kilku lat Smile
Odnośnie aktualizacji softu dekoderów to ma się pojawić już na dniach
Odpowiedz
#20
Uuu roczek od ostatniego posta - i to równiuteńki.

Wczoraj widzę Ojca przy słuchawce - ''tak?'' ''no czy ja wiem...''
Myslę ''znowu promocja''.
Podaje mi słuchawkę.
Dostaję dane personalne pracownika, p. Dorota U. z firmy jak to określiła starej porządnej telekomunikacji polskiej sa
Spisałem propozycje, ma dzwonić jutro. Zmęczony byłem + pora zdrowo po 20ej

Zaraz zaraz - to jest TP czy nie ma? Potem dopiero dotarło do mnie, że o ile mnie rozum nie boli mamy teraz Orange.
Co sądzicie? Mam się bać? Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości