Kwarantanna nie chce wysyłać plików
#1
Witam. Dziś złapałem wirusa, który siedzi w System Requirements Lab, jest to trojan Zlob. Jednak postanowiłem go dać do kwarantanny ze względu na dość ważny folder jakim jest SRL. Po skonfigurowaniu (prawdopodobnie nieudanym) serweru SMTP i próbie wysłania malware do analizy wyskakuje error message. Ze względów oczywistych zakryłem swój adres email Smile

Obrazek z tym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Plati napisał(a):Witam. Dziś złapałem wirusa, który siedzi w System Requirements Lab, jest to trojan Zlob. Jednak postanowiłem go dać do kwarantanny ze względu na dość ważny folder jakim jest SRL. Po skonfigurowaniu (prawdopodobnie nieudanym) serweru SMTP i próbie wysłania malware do analizy wyskakuje error message. Ze względów oczywistych zakryłem swój adres email Smile

Obrazek z tym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Wpisałeś w konfiguracji login i hasło do skrzynki pocztowej
Odpowiedz
#3
tak, próbowałem z loginem i hasłem lub bez, ciągle wywala ten błąd. A ty też tak masz?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Plati napisał(a):tak, próbowałem z loginem i hasłem lub bez, ciągle wywala ten błąd. A ty też tak masz?


Używam Premium a więc nie mam czego wysyłać Smile
Gdy miałem Free, to czasem wysyłałem. Wpisz dane serwera SMTP i maila a na dole login, hasło i zaznacz "Use authentication". Potem kliknij na "send test email". Po chwili przyjdzie mail na Twoją skrzynkę, jeżeli dobrze wszystko skonfigurowałeś.
Potem możesz wysłać plik z kwarantanny.
Odpowiedz
#5
zrobiłem wszystko tak jak należy (a przynajmniej mi sie tak wydaje) i dalej jest error. Nawet próbowałem na inną skrzynkę zapisać i też się nie udało. Hasła też wpisywałem.

a może jest jeszcze jakiś inny sposób na przesłanie zainfekowanego pliku do Aviry z kwarantanny?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):zrobiłem wszystko tak jak należy (a przynajmniej mi sie tak wydaje) i dalej jest error. Nawet próbowałem na inną skrzynkę zapisać i też się nie udało. Hasła też wpisywałem.

a może jest jeszcze jakiś inny sposób na przesłanie zainfekowanego pliku do Aviry z kwarantanny?


Zdarzają się czasem dziwne rzeczy z programami ale przyglądnij się jeszcze uważnie, czy wpisałeś poprawie SMTP server, adres mailowy, login i hasło. Jeden błąd i pojawi się error.
Odpowiedz
#7
Dość tego! Zmieniłem z gmaila na onet.pl i zadziałało. Jeżeli jednak komuś działa na gmailu to niech tu napisze co i jak zrobić. Z onetu korzystam rzadko.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości