Clever AntiVirus 2012
#61
Niestety, ja nie mam umiejętności do tworzenia GUI. Niedługo ja przedstawię swój koncept okna Smile.
@Edit Aktualnie aktualizator nie działa Sad. Pracuje nad rozwiązaniem problemu. W wersji 1.1 wszystko powinno być ok.
Odpowiedz
#62
Czy jest ktoś chętny do beta testów ? Pracujemy nad wersja 2.0 i przyda się czyjaś opinia.
Odpowiedz
#63
Waves97 napisał(a):Czy jest ktoś chętny do beta testów ? Pracujemy nad wersja 2.0 i przyda się czyjaś opinia.

Ja! Od jutra mam duzo czasu.
Odpowiedz
#64
Clever AntiVirus 2012 1.1
Zmiany:
* poprawione błędy w oknie programu (dzięki PascalHP)
* naprawiony aktualizator (dzięki Kamil)
* nowy instalator
* instalator wymaga: .NET Framework 2.0 (dzięki LukasAMD), systemu Windows od wersji 2000 do 7, Internet Explorer od wersji 4
* informacje licencyjne (autor nie odpowiada za niewłaściwe użytkowanie)

Dodano:
* Centrum naprawy

Nowa wersja dostępna jest poprzez wbudowany aktualizator lub jako oddzielna paczka instalacyjna.

DOWNLOAD:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zmieniłem tez wygląd zakładek. Nie ma teraz tego efektu "mrygania".
Dziękuję wszystkim za propozycje.
Odpowiedz
#65
Ale fajneSmile+1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#66
hmm pierwsza sprawa to to że jeszcze raz zainstalowanie progsa duplikuje a nie nadpisuje plik unist.exe i unist.dat, md5 możecie z paczek sobie uzupełniać też tak poza tym życzę wszystkiego dobrego w rozwoju programuSmile
Odpowiedz
#67
Chodzi o aktualizację czy instalację z tego samego instalatora dwa razy?
Kolejny profesjonalny test:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy ludzie nie potrafią już czytać?
Odpowiedz
#68
instalacje buhaha nawet mbam zero z tego co widzę to w paczce same stare gadziny dla xpka jak i 7 nie groźne
Odpowiedz
#69
Zaraz zobaczę, dzięki.
Odpowiedz
#70
Może jakieś zrzuty ekranu, gdyby tylko silnik zmienić... Wtedy naprawdę mogłoby coś z tego być.
Odpowiedz
#71
Zrzuty ekranu? Aktualnej czy 2.0?
Co do instalatora - po drugiej instalacji tworzy się Uninst1.exe i Uninst1.dat. Muszę przyjrzeć się instalatorowi.
Odpowiedz
#72
hmm po wpisaniu md5 w definicje nie wykrywa zagrożenia,e w menu start brak ikony uruchomienia,a temat mógł by być Clever AntiVirus 2012 Alpha bądź Beta bo ludzie głupoty jakieś będą wypisywać itd.
Odpowiedz
#73
tachion napisał(a):hmm po wpisaniu md5 w definicje nie wykrywa zagrożenia,e w menu start brak ikony uruchomienia,a temat mógł by być Clever AntiVirus 2012 Alpha bądź Beta bo ludzie głupoty jakieś będą wypisywać itd.


Też próbowałem z md5 i nie wykrywa ?
Odpowiedz
#74
Flash999 napisał(a):Zrzuty ekranu? Aktualnej czy 2.0?
Co do instalatora - po drugiej instalacji tworzy się Uninst1.exe i Uninst1.dat. Muszę przyjrzeć się instalatorowi.

Najnowszej
Odpowiedz
#75
PascalHP - wersja 1.1 nie zmieniła się a wersja 2.0 będzie wyglądać prawdopodobnie tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Technet blog jest rewelacyjny. Sztab profesjonalistów.
Po raz kolejny powtórzę:

Nie ma sensu testowania Clever Antivirus na paczkach czy w czasie rzeczywistym bo to dopiero "szkielet programu"
Odpowiedz
#76
to jest żart, tak? Nie dosyć, że na technetblog przeprowadzono test Clevera i to wbrew woli autorów, to jeszcze ten ""tester"" nie wypakował paczki z wirusami Lol
Odpowiedz
#77
Tak to była ironia chociaż muszę przyznać że coś osiągnęli :
Cytat: Wojtkowi Lesińskiemu udało się zainstalować oraz uruchomić program Wink


Gratulacje za taki niezwykły wyczyn Smile Faktycznie trzeba mieć umiejętności.
Odpowiedz
#78
GUI z 2012 1.1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W następnej wersji muszę naprawić dodatkowo instalator, brakuje obrazka z headera.
Przy okazji skan głównego EXE:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#79
Instalator jest uszkodzony bo pewnie zmieniłeś GUID instalacji - musi być ten sam.
Odpowiedz
#80
Powinniście poprawić odczytywanie md5 z definicji, bo program nie wykrywa ich. Dobrym rozwiązaniem byłoby dodawanie definicji z:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości