ACTA - cenzura internetu
#61
Używają LOIC.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#62

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam pytanie: to oficjalny twitter Anonymous? Bo tyle teraz młodzież pozakładała stron i "fanpejdżów", że mnie to dżaźni troszkę.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#63
andrzej76 napisał(a):A tu jak to robią:

Spoiler:


Tu o tym było kilka postów wyżej, na wikipedii dokładnie to opisano.
Odpowiedz
#64
Flash999 napisał(a):
Plati napisał(a):Nie da się zrobić "ddosa" samymi wejściami na stronę. Anonymousi do ddosowania stosują pewne aplikacje.

A co robią te aplikacje? Włamują się? Robią to samo co zwykli użytkownicy, wchodzą na stronę... ale z jaką prędkością Smile.

Wchodzą i ściągają dane. Ściągnij sobie LOIC to zobaczysz Smile Generalnie chodzi o to żeby wysycić transfer ze strony docelowej. Nawet gdy wyłączysz LOIC to przez pewien czas strona nie będzie działać.

Anonymous używają LOIC i jeszcze jednego programu tylko zapomniałem nazwy.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#65
Eugeniusz napisał(a):Używają LOIC.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dzisiaj z ciekawości siedziałem na ich IRC, forum itp. , więc opowiem co mi tam chłopaki pisali.

Stosowanie LOICa to samobójstwo. Łatwo można nim namierzyć a niestety większość ludzi go stosowało/stosuje. Proponowali mi TOR i z niego stronki a''la " LOIC Online ". Najlepiej było by używać VPN. Była również mowa o programie HOIC ale nie wiem co to jest.

Mam wrażenie że te całe Anony-forum jest oblegane przez totalnie niedoświadczonych użytkowników działających pod wpływem emocji...

nikitagorbaczow napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam pytanie: to oficjalny twitter Anonymous? Bo tyle teraz młodzież pozakładała stron i "fanpejdżów", że mnie to dżaźni troszkę.


Tak , to oryginalny Twitter Smile
Odpowiedz
#66
Tylko LOIC. I cmd ewentualnie. Nie ściągają danych. Floodują.
EDIT:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)
Odpowiedz
#67
Uparli się :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


PS : Z tego co wiem TORto też kicha do DDOS , tylko HOIC- podobny do LOIC, tylko ponoć bezpieczniejszy, jak to działa - nie wiem , generalnie z każdego takiego progsu jak chcą to Cię namierzą , nie ma co się łudzić że będziesz nierozpoznany, a czy im będzie się chciało dokładnie sprawdzać IP - to już inna kwestia.
Odpowiedz
#68
HOIC atakuje tylko stronę docelową. LOIC atakuje hosta

cmd jest bardzo słabe. cmd można było coś zrobić w latach 90. a nie teraz.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#69
Waves97 napisał(a):Stosowanie LOICa to samobójstwo. Łatwo można nim namierzyć a niestety większość ludzi go stosowało/stosuje."

Oczywiście jeśli się nie ukryjesz Grin
Odpowiedz
#70
Andrzej76Nie wiem jak Anonymous korzystają z TORa, przecież to działa jak ślimak, ale przynajmniej cię nie namierzą.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#71
Waves97 napisał(a):Mam wrażenie że te całe Anony-forum jest oblegane przez totalnie niedoświadczonych użytkowników działających pod wpływem emocji...


Bo nie potrzeba do takiego ataku doświadczonych wyrafinowanych "blackhat" , ściągają program, wpisują adres strony , ustawiają kilka parametrów i zaczynają. Chodzi o jak największą liczbę przeprowadzających atak, z poziomu takich programów nie potrzeba doświadczenia.


Dodano: 22 sty 2012, 18:47

Plati napisał(a):Andrzej76 Nie wiem jak Anonymous korzystają z TORa


Nie preferują TOR-a z tego co czytałem na ich forum, wystrzegają się go, bo z jego poziomu też łatwa jest namiarka.
Zresztą co pisać - dla chcącego nic trudnego, chcą znajdą IP , nie chce im się - to po co . Może i do niektórych się dobiorą , tak dla przykładu.
Odpowiedz
#72
Rząd ma ponoć nie wyciągać konsekwencji z tych ataków bo traktują to jako zwykły protest. Czekamy na wtorek!
Odpowiedz
#73
Waves97 napisał(a):Rząd ma ponoć nie wyciągać konsekwencji z tych ataków


Jakie ataki ? Przecież dużo wejść było na strony rządowe? Teraz już mówią że protest ? Proszę, jak szybko się to zmienia.
Odpowiedz
#74
Wyczułem ironię Tongue

Kod:
http://makelifeasier.pl/

Po kliknięciu mamy kolejną wiadomość.
Odpowiedz
#75
Waves97 napisał(a):Wyczułem ironię Tongue

Kod:
http://makelifeasier.pl/

Po kliknięciu mamy kolejną wiadomość.

Ten oryginalny blog ma jedno "e" więcej - właśnie się dowiedziałem od dziewczyny, a później z info na wp.pl Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#76
Faktycznie! I gramatycznie się zgadza. Ktoś nas zrobił w balona Tongue Ale i on ciężko dycha.
Odpowiedz
#77
nikitagorbaczow napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam pytanie: to oficjalny twitter Anonymous? Bo tyle teraz młodzież pozakładała stron i "fanpejdżów", że mnie to dżaźni troszkę.

Można sprawdzić po linku czy ilości twitów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#78
ee tam zdalnie uruchomiony komp gdzieś w kafejceSmile
Odpowiedz
#79
Ile ludzi teraz obserwuje ich Wróbla Tongue
Odpowiedz
#80

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Te padły. Z ostatniej chwili z twittera anonimowych Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości