Kristal Security
#61
nightwhiteghost napisał(a):Jest tylko producent nie chce sie przyznać...Wink
dlatego twierdze zawsze ze to malware i nie wysyłam fp do Microsoftu albo AVG którego teraz używam..

@edit
Google chrome też nie lubi tego pliku i wywala malware...


Malwarebytes po przeanalizowaniu nie stwierdziło niebezpiecznego kodu .
Kaspersky wykrywał program lecz po interwencji (pisaniu do nich maila) ze to fałszywka kaspersky również już nie wykrywa.
Malwarebytes Anti-Malware
Odpowiedz
#62
Program jest napisany w C#, często zmieniany no i ma funkcje podobne do niebezpiecznych programów.
Polecam podpisywać cyfrowo aplikacje, polskie Certum nawet wydaje takie roczne certyfikaty programistom open source kompletnie za darmo! Wink
Odpowiedz
#63
To pytanie tylko jak to interpretować że na jednym kompie coś wykrywa a na drugim nie.Ja pobrałem Crystal ze strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i jest alert

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#64

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wynik na podstawie skanu przez JottiQ. Myślę, że trzeba po prostu napisać do tych producentów.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#65
Pisałem do Aviry ale nie dostałem odpowiedzi.
Odpowiedz
#66
Kardo,
mam prośbę.
Napis maila do Trend Micro. Oni nie chcą mi dać spokoju, cały czas piszą, pytają o detekcję. Wiem ,że Trend Micro HouseCall na virustotal wykrywa twój program heurystycznieGrin . Może się z nimi skontaktuj, mogę dać Ci namiary.


Ps. jak ktoś potrafi, prosze przetłumaczyćLol
Odpowiedz
#67
Waves97 napisał(a):U mnie Emsi nie wykrywaNone2

U mnie wykrywa
Norton Internet Security
Odpowiedz
#68
McAlex napisał(a):Kardo,
mam prośbę.
Napis maila do Trend Micro. Oni nie chcą mi dać spokoju, cały czas piszą, pytają o detekcję. Wiem ,że Trend Micro HouseCall na virustotal wykrywa twój program heurystycznieGrin . Może się z nimi skontaktuj, mogę dać Ci namiary.


Ps. jak ktoś potrafi, prosze przetłumaczyćLol


Hello Kardo!
Please write email to Trend Micro. They still asking me about detection. I know Trend Micro HouseCall detect your program heuristics. I will give you details
Odpowiedz
#69
McAlex napisał(a):Kardo,
mam prośbę.
Napis maila do Trend Micro. Oni nie chcą mi dać spokoju, cały czas piszą, pytają o detekcję. Wiem ,że Trend Micro HouseCall na virustotal wykrywa twój program heurystycznieGrin . Może się z nimi skontaktuj, mogę dać Ci namiary.


Ps. jak ktoś potrafi, prosze przetłumaczyćLol


Cardo.
I have a request.Send mail to the TrendMicro.They do not want to give me peace.Always asking to the detction, know that TrendMicro housecall detecting your program by heurustic technology.

I can give you leads on them
Ps.Im intervent regarding in the ArcaBit
Emsisofcie na ikarusie wróć ): !
Odpowiedz
#70
Hello,

Sorry about late reply.

It is good to see such discussion about my program.

I appreciate members help!

I have also some good news. I just analyzed program via VirusTotal and there is no detection anymore. This mean
that Trend Micro also fixed their detection. You can see report here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


VirusTotal report shows that program is 100% clean. Smile

P.S. VirusTotal report is about latest version 2.5.6.32 Beta of Crystal Security.

--------------

Final thing is about website. I don´t know about website detection. Is their any block about my website from AVs?
If yes, then please tell me because then i can report this to AVs

Regards,
Kardo
Odpowiedz
#71
Najlepsze jest to, że Ikarus usunął plik z detekcji a Emsisoft mając bazy Ikarusa (na VT), wykrywa go dalej Wink
Dr.Web dalej twardo twierdzi, że downloaderWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#72
ArcaBit zlikwidował FP
ArcaBit liquidated False Positiv
Emsisofcie na ikarusie wróć ): !
Odpowiedz
#73
Hej kardokristal , miłe zaskoczenie znaleźć można na tym forum .

W każdym razie , chciałbym tylko powiedzieć , że kryształ Bezpieczeństwo to świetny program . Jeśli ktoś tu go nie testował , będą o tym wiedzieć .

Pozdrawiam . ; )
Odpowiedz
#74
Program jeszcze żyje? Bo z tego co widzę ostatnia wersja jest z 2019
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości