Rozdzielenie połączenia internetowego - switch
#1
Witam.

Chciałem dzisiaj rozdzielić swoje połączenie internetowe switchem, niestety jak się okazuje na jednym komputerze tj. tym bez oprogramowania zabezpieczającego internet działa, a na drugim z Online Armor nie - czy jest taka możliwość, że to firewall mi to blokuje. Posiadam 3 adresy IP, więc to na pewno nie jest problem z adresem.
Odpowiedz
#2
Cytat: czy jest taka możliwość, że to firewall mi to blokuje

Być może masz rację. Jak miałem Viste na PC i zainstalowanego OA to program utworzył nowe porty i zrobił się jakiś błąd ze sterownikami i wyszło na to że musiałem zrobić format i kupić nowy system, bo informatyk powiedział że Vista tak ma i ciężko to naprawić.
Moim zdaniem to firewall, ale może ktoś będzie miał inne zdanie. Ja podałem mój przykład.
Spróbuj bez firewalla.
ESET Smart Security
Odpowiedz
#3
Problem rozwiązany .... Aby switch zadziałał komputery muszą być uruchomione, a następnie muszę zrestartować switcha ... dopiero wtedy internet działa na obu komputerach.

Trochę mnie to dziwi, bo muszę tak robić za każdym razem, gdy jedna z maszyn będzie np. uruchomiona ponownie. No, ale niech będzie.
Odpowiedz
#4
A jaki to switch ?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#5
Spuśćmy na moje zachowanie zasłone milczenia ... nie wiem jestem dzisiaj jakiś nie do końca świadomy ... Zamiast switcha podłączyłem sobie do rozdzielenia Router .... stąd te kłopoty, już użyłem switcha i wszystko działa prawidłowo.

Zamknąć ten temat. Sad
Odpowiedz
#6
damian.z napisał(a):Być może masz rację. Jak miałem Viste na PC i zainstalowanego OA to program utworzył nowe porty i zrobił się jakiś błąd ze sterownikami i wyszło na to że musiałem zrobić format i kupić nowy system, bo informatyk powiedział że Vista tak ma i ciężko to naprawić.

Online Armor nie działa na 64-bitowej Viście. Na 64-bitowym Sevenie już działa Smile
Odpowiedz
#7
Cytat: Online Armor nie działa na 64-bitowej Viście

Ja wcześniej miałem Windows Vista Home Premium 32 bitGrin
Teraz mam Win 7 Ultimate 32bit
ESET Smart Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości