Avira Premium i The Bat
#1
Dlaczego Avira nie skanuje wiadomości wychodzących i przychodzących mimo że w ustawieniach Aviry mam to ustawione? I co mam jeszcze zrobić aby tak było? Pozdrawiam:shy:
Odpowiedz
#2
Zbysiek napisał(a):Dlaczego Avira nie skanuje wiadomości wychodzących i przychodzących mimo że w ustawieniach Aviry mam to ustawione? I co mam jeszcze zrobić aby tak było? Pozdrawiam:shy:


Dlaczego uważasz, że nie skanuje? Otwórz główne okno programu i kliknij na Online protection/MailGuard. Tam masz zapis wszystkich skanowanych wiadomości. Jeżeli ich nie ma, a w MailGuardzie masz włączone skanowanie, to przeinstaluj Avirę. U mnie wszystko jest OK!
Odpowiedz
#3
Właśnie o to chodzi w tym oknie nie mam żadnych wiadomości skanowanych, jest pusto.
Odpowiedz
#4
Zbysiek napisał(a):Właśnie o to chodzi w tym oknie nie mam żadnych wiadomości skanowanych, jest pusto.


Spróbuj może tego plugina:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
Jesli uzywasz protokolu IMAP a nie POP3, to Avira nie bedzie skanowala poczty.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#6
Creer napisał(a):Jesli uzywasz protokolu IMAP a nie POP3, to Avira nie bedzie skanowala poczty.


Używam protokołu POP3
Jurek napisał(a):
Zbysiek napisał(a):Właśnie o to chodzi w tym oknie nie mam żadnych wiadomości skanowanych, jest pusto.


Spróbuj może tego plugina:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Hmm, czy oby to na pewno pomoże?
Odpowiedz
#7
Niestety, przeinstalowanie nic nie dało Sad
Odpowiedz
#8
Zbysiek napisał(a):Niestety, przeinstalowanie nic nie dało Sad


U mnie Avira Premium skanuje połączenia POP3 w The Bat!
Prawdopodobnie masz jakieś problemy z systemem. Nie stanowi to jednakmoim zdaniem większego problemu. Avira skanuje wszystkie otwierane i zapisywane pliki na dysku w tym również pocztowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości