Bullguard- temat ogólny o nieznanym w PL programie.
#41
W kraju, w którym pensja minimalna wynosi 1500zł, litr benzyny kosztuje prawie 6zł, a dobre buty kosztują powiedzmy 200zł, nie można liczyć na ekstra zyski i fantastyczny wzrost sprzedaży. Powtarzam sie Sad
Moim zdaniem pomysł upadnie - chyba że dadzą zrobić tłumaczenie społeczności.
Odpowiedz
#42
Zapewne tak, tym bardziej,że koszty reklamy , wprowadzenia produktu na rynek etc. są duże, a sukces wcale niegwarantowany skoro nawet znane produkty wcale jakoś cudownie się nie sprzedają.
No,ale Bull nie jest szczególnie drogi, ma mocne promocje już teraz dla klientów fejsa ( za 100 zł licencję na 5 kompów ostatnio miałem), nie jest zły nawet w testach, brakuje tylko języka .
Odpowiedz
#43

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



BullGuard Internet Security 2012 ( 12.0.226)
Odpowiedz
#44
Na facebooku pojawiła się informacja o becie 2013 <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
#45
A orientujesz się jak tam ich podejście do tematu PL w programie coś tam się ruszaWink
Odpowiedz
#46
Podziękowali mi za sugestię.Smile
Tyle wiem.
Odpowiedz
#47
Zainstalowałem Bullguarda dzisiaj i się nie zgodzę z tym, że to muł. Program jest dość lekki, nie obciąża zbytnio laptopa. Nie zauważyłem, że system się wolniej uruchamia. Pokuszę się o stwierdzenie, że na 64x, Windows szybciej się uruchamia niż w tedy, kiedy korzystałem z Nortona. Licencja na 90 dni, więc trochę mu się przyjrzę. W między czasie wyjdzie chyba wersja 2013, więc będę mieć porównanie. Program ma przejrzysty interface, płynnie chodzi. Z opcji w ustawieniach programu jestem zadowolony.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#48
On dużo pochłania pamięci, ale jest nieodczuwalny. ( z czasem coraz mniej)
Odpowiedz
#49

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#50
Mnie coś wczoraj ta promocja nie chciała działać.
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#51
Znalazłem taki test tego programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Sam go ostatnio zainstalowałem i muszę przyznać, że jest to program godny uwagi. Wprawdzie nie posiada polskiej wersji językowej, ale jest łatwy w obsłudze. Dużym zaskoczeniem jest dla mnie obciążenie systemu. U mnie na win 7 64 bit, działa stabilnie i nie muli kompa. Ostatnio miałem AVG i bardzo mi mulił. Co do internetu to wszystko działa ładnie i nie zacina się, stronki wczytują się normalnie. Dodatkowym plusem jest ochrona programu pocztowego. Nigdy takiego czegoś nie używałem. Ale teraz muszę przyznać, że to ciekawa funkcja. I za to bardzo łatwa w obsłudze. Strasznie mi przypadła do gustu.

Zbyt dużo jak na razie nie mogę powiedzieć, bo za krótko mam go, ale pierwsze wrażenie wow. Obecnie sprawdzam także go na VirtualBox, na ostatnich paczkach i radzi sobie wyśmienicie.

A może ktoś pokusi się, i zrobi video-test tego programu, bo ten z linku był robiony spory kawałek czasu temu.

PS: Wie ktoś jak wysyłać pliki do analizy ?
Odpowiedz
#52
promototo napisał(a):PS: Wie ktoś jak wysyłać pliki do analizy ?
Chyba tylko do bitdefendera.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#53
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> kiedyś tam kazali mi pisać. Ale w sumie i tak pliki lecą do bitdefenderaSmile
Przy uruchomieniu nieznanej aplikacji sam sobie wysyła.
Odpowiedz
#54
Ok dzięki. Mogli zrobić coś takiego, aby z aplikacji wysyłał.
Odpowiedz
#55
Nie chcę plotkować, ale wersji beta zdarza się czasem wyświetlić komunikat w języku polskim. Czyżby moja prośba została spełniona?
Mam nadzieję , że tak:-)
Odpowiedz
#56
@McAlex
Ale czy to są komunikaty AV czy może w trakcie instalacji miałeś wersję polską? Bo czasem tak jest że instalacja jest po polsku chociaż program nie ma tłumaczenia.
Odpowiedz
#57
Program jestpo angielsku , bo to stosunkowo świeża beta. Jeden z alertów zabezpieczeń pojawił się po polsku.
Odpowiedz
#58
Używa ktoś odtwarzacza Aimp ? Wśród waszych Av również występują takie komunikaty ? Podobny alert pokazała Zemna. Ostatnio nie miałem czasu zabardzo tego umiescić więc zamieszczam teraz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

| Webroot SecureAnywhere | Zemana AntiLogger PRO| Bitdefender Traffic Light add-on |
Odpowiedz
#59
U mnie Zemana tylko zareagowała, ale zezwoliłem. Bullguard nic.
Odpowiedz
#60
SteFaN napisał(a):Używa ktoś odtwarzacza Aimp ? Wśród waszych Av również występują takie komunikaty ? Podobny alert pokazała Zemna. Ostatnio nie miałem czasu zabardzo tego umiescić więc zamieszczam teraz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Na laptopie używam Pandy Pro i nie ma takich alertów, na stacjonarnym TrustPort i również bez alarmu.
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości