Bullguard- temat ogólny o nieznanym w PL programie.
#21
Conti w takim razie spróbuj się z nimi skontaktowac przez LiveChat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Takie sytuacje nie powinny wystepowac. Tym bardziej, że jeśli Bull nie drze sie o analizę to znaczy, że "zna" program.
Odpowiedz
#22
Wysłałem im zgłoszenie mailem, ale konkretnej odpowiedzi nie dostałem a nie czekałem dłużej na efekt bo potrzebuję ochrony działającej a nie blokującej się na wzajem.
Planuję jeszcze raz podejść do sprawy w wolniejszej chwili, na razie jeszcze mam ochronę.
pudło pod stołem: Avira IS i SpyShelter i MBAM
pudełko przenośne: AppGuard i MBAM
Odpowiedz
#23
Zgłosiłem na LivechacieGrin
Stronka Spysheltera została wysłana do reanalizy. Ewentualne usuniecie jej z listy zagrożeń nastapi w ciągu 48 godzin.


Dodano: 27 maja 2012, 16:34

Jesli chodzi o blokadę wzajemna Bullguarda i Spysheltera;
Thank you for contacting BullGuard''s Support Team.

I will kindly ask you to provide us with the BullGuard OnAccess, Behavioural and Web logs. Here is how you can do this:

1. Open BullGuard by double clicking its icon from the lower right corner of your screen, next to the Windows clock.
2. Go to the Control Panel tab from the top of BullGuard''s window and click on the Antivirus button from the "PC Protection" section.
3. Click on the "Scan history" button from the Logs section.
4. At the "Filter Profiles" drop-down menu, make sure the "All Profiles" option is selected.
5. Select the OnAccess, Behavioural and Web logs and click on the "Copy to Desktop" button.
6. Attach the log to your reply e-mail so that we can analyze it and further assist you.

Please remember our Support Service is available 24/7 at <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> and

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Do not hesitate to contact us if you require any additional assistance or information.

Thank you for your cooperation.
Odpowiedz
#24
Też wysyłałem stronkę spysheltera, jakieś 2 tygodnie temu, poprzez ich formularz zgłoszeniowy który jest dostępny po wejściu na zablokowaną stronę.
Co do logów - nie mam tegoteraz, bo jak pisałem wróciłem do tymczasowej ochrony. W piątek chyba będę miał trochę czasu, to może jeszcze raz zainstaluje ten tandem.
pudło pod stołem: Avira IS i SpyShelter i MBAM
pudełko przenośne: AppGuard i MBAM
Odpowiedz
#25
Ja rozmawiałem przez Livechat. Zapewniono mnie, że w ciągu 48 godzin stronka wyleci z bazy szkodliwych.
Odpowiedz
#26
czy ktoś sprawdził jak support bullguarda wywiązał się z obietnicy? Testuje ktoś ten program?:-)
Odpowiedz
#27
Był testowany przez mnie. Nie wiem czy na forum ktoś go normalnie używa. Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#28
andrzeju, jak Twoje wrażenia na temat tego softa? Wink
Odpowiedz
#29
Pozytywne wrażenia , godny uwagi już nie pamiętam jak z obciążeniem systemu ale chyba nie było ono zbyt duże.
Program niedoceniany chyba w Polsce - tak mi się wydaje. Wink
Odpowiedz
#30
Własnie ja mam podobne. choć program podobno generuje jakieś ukryte procesy , w moim odczuciu był mega lekki.
Odpowiedz
#31
Moze to niby mało istotne, ale przyznaje ,ze marketing maja świetny. Skończyło mnie sie promo z facebooka i zaraz dostałem maile o temacie : Is this goodbye?Lol
Do tego ankieta do wypełnienia. Nie no fajnie to wygląda.
Odpowiedz
#32
Słuchajcie mega promocja: 70 % zniżki!
1-year subscription,
5GB backup,
3 computers

Price
Before:

59,95 € / 258,49 zł
Now: 17,99 € / 77,57 zł
You save 41,96 € / 180,92 zł

Choose a subscription length
Save money when you subscribe for longer
1-year subscription
2-year subscription (+ 10,80 €)
3-year subscription (+ 18,00 €)


Choose your backup size
The more GB you choose - the more photos, music and files you can store
5GB ~ 1500 photos.
10GB ~ 3000 photos. (+ 1,50 €)
25GB ~ 7500 photos. (+ 6,00 €)
50GB ~ 15000 photos. (+ 16,50 €)
100GB ~ 30000 photos. (+ 37,50 €)


To naprawdę niskie ceny , z Online Backup w pakiecie i silnikiem Bita. Program jest najtańszym cenionym w testach pakietem IS z Backupem. przebił McAfee.
Ps. powinno pojsc do tematu giełda,ale to chyba jakas promocja dla ludzi z Faceboka wiec nie dla wszystkich i nie ogolnodostepna, stad piszę tutaj.
Odpowiedz
#33
Program nie popularny m.in dla tego że brak j.polskiego a to niestety spora wada programu tym bardziej IS.
Odpowiedz
#34
TASMAN napisał(a):Program nie popularny m.in dla tego że brak j.polskiego a to niestety spora wada programu tym bardziej IS.

Napisze do nich w tej sprawie.
Olewają nas.
Ale jakie niskie ceny. 5 kompow za niecałe 100 zł.
Odpowiedz
#35
Cena faktycznie atrakcyjna ,a co do tego czy nas olewają czy też nie cóż nie oni jedyni .Ale mam nadzieje że z czasem to będzie się zmieniało bo jednak jesteśmy dość sporym rynkiem i żeby na nim zaistnieć to nie wystarczy tylko fajna cena ale też język jak i podejście do lokalnego rynku/klienta.Skoro jedni potrafią się postarać o wersje z j.polskim to czemu inni nie potrafią tego zapewnić.
Odpowiedz
#36
Jeśli ktos z Was lubi ten program to proszę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziękuję wszystkim ,którzy głosowali. Zainteresowanie było na tyle "duże", że poszło to do odpowiedniego działu. Niestety w Bullguardzie tylko tak można wprowadzać nowe pomysły, idee.
Odpowiedz
#37
alex1155 napisał(a):Jeśli ktos z Was lubi ten program to proszę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziękuję wszystkim ,którzy głosowali. Zainteresowanie było na tyle "duże", że poszło to do odpowiedniego działu. Niestety w Bullguardzie tylko tak można wprowadzać nowe pomysły, idee.

Zwracają uwagę na to z jakich IP jest zainteresowanie tematem jeśli jest cały czas z tego samego lub 2-3 to sprawa przepada.
Odpowiedz
#38
TASMAN napisał(a):
alex1155 napisał(a):Jeśli ktos z Was lubi ten program to proszę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziękuję wszystkim ,którzy głosowali. Zainteresowanie było na tyle "duże", że poszło to do odpowiedniego działu. Niestety w Bullguardzie tylko tak można wprowadzać nowe pomysły, idee.

Zwracają uwagę na to z jakich IP jest zainteresowanie tematem jeśli jest cały czas z tego samego lub 2-3 to sprawa przepada.

To moje nie przepadło, dostałem maila Smile
Zainteresowanie było faktycznie dość duże.
Zobaczymy jak wyjdą ich "kalkulacje".
Odpowiedz
#39
To już spory sukces teraz pewnie obadają rynek co i jak .
Odpowiedz
#40
Jestem dobrej mysli Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości