ZONE ALARM PRO +BIT DEFENDER ANTIVIRUS
#1
Hej co myślicie o takim zestawie ZONE ALARM PRO +BIT DEFENDER ANTIVIRUS 2009 (oba programy są płatne ale na necie ostatnio są za free)
teraz używam kacpra 2009 av i chciałem dorzucić do tego zone alarm pro ale na necie poczytałem że zone gryzie się z kacprem

czy ktoś z was może uzywał BIT DEFENDERA albo ZONE ALARM PRO?
Odpowiedz
#2
bitdefender ma bardzo dużo fałszywych alarmów!!i co mnie strasznie wkurza w nim to że często po aktualizacji trzeba robić restart kompa!a co do zone to nie wiem czemu ale odczuwałem spowolnienie wczytywania stron internetowych!
Odpowiedz
#3
a masz ten pakiet zainstalowany?jak wygląda zużycie cpu i ramu?
Odpowiedz
#4
@lunaticdreams
Skuteczniejszym i bardziej funkcjonalnym zestawem od ZONE ALARM PRO +BIT DEFENDER ANTIVIRUS jest KIS 2009, na który posiadasz półroczną licencję.
Zone Alarm Pro jest firewallem mniej skutecznym od Kaspersky''ego i znacznie słabszym od Outposta i Comodo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


1. Outpost Firewall Pro 20096.5.2355.316.0597 99%
2. Online Armor Personal Firewall 2.1.0.131 98%
3. Comodo Firewall Pro3.0.22.349 FREE 95%
4. ProSecurity 1.43 93%
5. Privatefirewall 6.0.19.29 90%
6. Online Armor Personal Firewall 2.1.0.131 FREE 89%
7. Kaspersky Internet Security 20098.0.0.454 87% 1 miejsce wśród pakietów
8. Netchina S3 2008 3.5.5.1 FREE 86%
9. ZoneAlarm Pro 20098.0.020.000 86%
10. PC Tools Firewall Plus 4.0.0.45 FREE 85%
Odpowiedz
#5
Licencje posiadam na KAV 2009 a nie KISA

tutaj jakby ktoś chciał tą licencję

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


kod kav2009-999513
Odpowiedz
#6
lunaticdreams napisał(a):Licencje posiadam na KAV 2009 a nie KISA


Przypomniałem sobie dopiero po wysłaniu posta Smile

Można KAV 2009 zestawić z CFP (max pobiera 16 MB RAM). Jeszcze mniej bez Defense+, który jest dość upierdliwy i w przypadku bardzo dobrego AV raczej zbędny.
Odpowiedz
#7
CFP miałem i mi nie podpasował,wydłużył uruchamianie się kompa ponad przeciętnie.
Dlatego pytałem o ZAPro i BitDefender AV 2009
Odpowiedz
#8
lunaticdreams napisał(a):CFP miałem i mi nie podpasował,wydłużył uruchamianie się kompa ponad przeciętnie.
Dlatego pytałem o ZAPro i BitDefender AV 2009


Ciekawe ale u mnie CFP nie wydłużał uruchamiania systemu ponad przeciętnie.
Wypróbuj jeszcze lidera rankingu firewalli Outposta Wink
Dużą zaletą tej zapory jest komfortowa praca w trybie normalnym. Dużo automatycznych reguł i nie trzeba się męczyć. Do tego blokada IP, ukrycie nie tylko portów ale również komputera, blokowanie niebezpiecznych stron, ochrona Wi-Fi i bardzo dobry skaner antyspyware.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Polecam!
Odpowiedz
#9
Szkoda ,że Outpost Firewall Pro 2009 nie jest za free!mogli by dać do gazety np.6miesięcy za darmo!
Odpowiedz
#10
Oj mogli by mogli jak znajdę za free to na pewno podam lineczki
Odpowiedz
#11
Ja szukałem jakiś czas temu ale nic nie znalazłem!A tak na marginesie to promocje Outpost nie są dłuższe niż 90dni!niedługo swięta to promocjami w grudniu powinno sypnąć!
Odpowiedz
#12
Teoretycznie Outpost Firewall nie jest za free. Jest więc kilka możliwości. Kupić go za 120 zł, skorzystać z triala, lub wspomóc testowanie, za pomocą nielegalnego seriala. Ten ostatni sposób nie jest uczciwy i go oficjalnie nie polecam, ale czy uczciwe jest to, że Polacy płacą za programy tyle samo lub więcej, niż w krajach Unii Europejskiej a pensje maja 10 - ciokrotnie niższe?
Odpowiedz
#13
znalazłem serial do Outpost Firewall Pro 2009 na 420 dni ale czy często blokują klucze?
Odpowiedz
#14
Może podzielisz się nim ze mną? Smile
Odpowiedz
#15
znacie ruski?(niestety mi nie było dane uczyć się w szkole
czy może ktoś z was mógłby opisać ten soft od a do z?
aha plik jest czysty
program nazywa się trial freezer

wrzucę plik za ok godzinę
Odpowiedz
#16
Pablossswysłałem klucz na PW
Odpowiedz
#17
ok to link do softu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#18
Dozamet1 napisał(a):znalazłem serial do Outpost Firewall Pro 2009 na 420 dni ale czy często blokują klucze?


Jak mogą blokować klucze, jeżeli, to jest serial Smile
Firma Agnitum Ltd nie prowadzi zażartej walki z piratami i nie blokuje seriala. Wychodzą zapewne z założenia, że firmy i zamożni ludzie kupią firewall a niezamożni niech sobie korzystają z nielegalnego seriala,przy okazji pełniąc rolę testerów. Prawdopodobnie nie chcą też toczyć walki z hakerami. Podoba mi się takie podejścieSmile

Jeżeli znajdziecie promocje, to dajcie cynk!
Odpowiedz
#19
Dobrzy z nich ludzie hehe
Odpowiedz
#20
lunaticdreams napisał(a):znacie ruski?(niestety mi nie było dane uczyć się w szkole
czy może ktoś z was mógłby opisać ten soft od a do z?
aha plik jest czysty
program nazywa się trial freezer

wrzucę plik za ok godzinę


Link do opisu programu Freezer:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości