ZONE ALARM PRO +BIT DEFENDER ANTIVIRUS
#21
Jurek jaja sobie robisz?????????????
Program nazywa się trial freezer 3.0 i jest po rosyjsku(prawdopodobnie produkcji ZSSR)i ztego co wiem może zresetować triala w OUTPOOST FIREWALL dlatego prosiłem aby ktoś kto zna j.rosyjski mi przetłumaczył trochę(obsługę)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#22
Oto tłumaczenie translatorem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile

Program umie przedłużyć żyz'' triał programów... teraz program realizowany w stanie mistrza, pomagającego zamrozić dodatek, pojawiła się możliwość "przywracać" datę pracy dodatku na ten przypadek jeżeli jej nie pamiętacie. Piękny wystrój i wygodna powłoka zrobią proces zamrażania szybkim i przyjemnym.
Sam fryz (program, zmieniający datę) teraz nie posiada form, całkowicie niezauważalny w pracy systemu i poza tym dożydatiesia zakończenia pracy programu, co gwarantuje stabilność pracy dodatku. oprócz tego, przy pomocy mistrza postanawia rozmieszczanie fryzu i podstawowego programu dlatego teraz nie ma potrzeby ręcznie zmieniać imiona i redagować etykiety. w chiełpie do programu możecie znaleźć przykład zamrażania i pełny opis danej wersji.

@ lunaticdreams
Uważam jednak, że udostępnianie takich linków jest nieodpowiedzialne i ryzykowne dla funkcjonowania strony!
Odpowiedz
#23
Linku maskuję.
Zamrażanie triali jest na pewno sprzeczne z licencją programu
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#24
Dozamet1 napisał(a):Pablossswysłałem klucz na PW


Dzięki Smile
Odpowiedz
#25
Jurek a co trzeba ustawić w Outpost Firewall Pro 2009 żeby dawał 100% swoich możliwości?

Pablosss klucz działa jest na 336dni !

pozdro
Odpowiedz
#26
Dozamet1 napisał(a):Jurek a co trzeba ustawić w Outpost Firewall Pro 2009 żeby dawał 100% swoich możliwości?

pozdro


Ja nie ustawiałem Outposta na maxa, ponieważ jestem zbyt leniwy i wygodny. Zainstalowałem w trybie normalnym, a nie zaawansowanym z samoczynnym uczeniem.
Utwórz nowy profil i tak skonfiguruj zaporę, aby mieć kontrolę nad wszystkimi połączeniami sieciowymi. Obejrzyj sobie ten pokaz flash:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#27
OK dzięki
Odpowiedz
#28
@ Dozamet1

Otwórz główne okno programu i kliknij na pomoc. Tam znajdziesz szczegółowe informacje.

Tu jeszcze jest propozycja ustawień z portalu dobreprogramy, użytkownika sokoleoko :

"Podaję ustawienia outpousta ,w zasobniku systemowym ustawiłem blokuj prawie wszystko a w ustawieniach firewalla wykrywanie ataków tryb normalny,właczyłem blokadę ip host protection ustawiłem na max kontrola stron www mormal id w przypadku transferu id zamieniłem na gwiazdki i poprosiłem program aby pokazał ostrzeżenia w przypadku kiedy wykryje transfer id a przede wszystkim zaraz na pierwszym ekranie włączyłem tryb stealth (niewidoczny dla hakerów ) apotem na którymś z następnych ekranów ustawiłem blokuj lntruza przez 60 minut i blokuj podsieć intruza i mam święty spokój tylko jakieś adware i tracking cookie ale żeby chrom=nił mnie przed wszystkim musiałbym mu odciąc internet a ustawienia host protection na max ,plik hossów jest chromiony bardzo dobrze.tylko outpoust przez pierwszy tydzień pyta się o prawie wszystko ale od czego myślenie i przeskanowanie kompa po KAŻDORAZOWYM INSTALOWANIU OBOJĘTNIE JAKIEGO PROGRAMU."

Gdy stosowałem KIS 2009, jego moduł antywłamaniowy był bardzo aktywny. Prawdopodobnie dlatego, że firewall nie ukrywa komputera. Zapora Comodo, przy ukrytym komputerze,blokowała ataki i czasem Avira coś wyłapywała. Od kiedy zainstalowałem Outposta, antywirus nie ma nic do roboty i sporadycznie występują ataki tylko na IP, które są blokowanie.
Odpowiedz
#29
Nawiązują do tematu bitdefender nie należo wg mnie do programów antywirusowych które mogę polecić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości