ESET Nod32 v4 - wersje niestabilne
Tylko w AV-C przy starych metodach , w VB, virus.GR, PCSL lepiej stoi od noda, malware.ru chodzi o KaspraWink
Odpowiedz
mi Nod nigdy nie mulił tylko wersja 4 juz ją odczuć lekko
Odpowiedz
dla mnie podobnie jak norton już dawno nie istnieje
i nie chodzi tu o mulenie
tak jak dozamet napisał eset w tej chwili specjalizuje się w reklamowaniu swojego produktu
nod ma gorszą wykrywalność niż miał kiedyś i tyle
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Przez rok używałem ESET Smart Security i nie miałem przez ten czas problemów z wirusami. Bardzo dobry pakiet Internet Security, polecam.
Odpowiedz
Używałem Noda w wersji 2.5, 2.7 bardzo lekki i skuteczny program. Od wersji 3.0 skuteczność spadła . Kasperskywyplewił po nodzie parę syfów 2 lub 3i od tej pory noda nie używam. Wersji 4 nawet nie instalowałem . Wszyscy cenią heurystykęnoda, ale nawet w ulubionym dla siebie testem AV-C gdzie im najlepiej idzie o 4% przegrał z heurystyką kaspra i w produkcieroku też był za nim. W latach wcześniejszych był nawet produktem roku, nodma zadyszkę formySmile
Odpowiedz
Wiecie w końcu jakie są zmianymiędzywersją noda 4 a 4.2???
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):Używałem Noda w wersji 2.5, 2.7 bardzo lekki i skuteczny program. Od wersji 3.0 skuteczność spadła . Kasperskywyplewił po nodzie parę syfów 2 lub 3i od tej pory noda nie używam. Wersji 4 nawet nie instalowałem . Wszyscy cenią heurystykęnoda, ale nawet w ulubionym dla siebie testem AV-C gdzie im najlepiej idzie o 4% przegrał z heurystyką kaspra i w produkcieroku też był za nim. W latach wcześniejszych był nawet produktem roku, nodma zadyszkę formySmile


To teraz czekać aż twój aktualny AV coś wpuści...Tyle tu siedzisz Likwidator a jeszcze nie zrozumiałeś jak to działa ?
Odpowiedz
to się zgodzę są to firmy duże i znaczące
hahaha no tak symantec duża firma z wieloma tradycjami
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości