Online Armor i problem z internetem
#1
Witam!Od czasu zainstalowania OA mam problem na laptopie z internetem(WI FI),rozłącza sie regularnie co jakieś dwie trzy godziny.

Początkowo myślałem ze to problem u dostawcy ale dzisiaj siędząc na drugim komputerze stacjonarnym internet w laptopie znowu sie rozłączył a na stacjonarnym internet nadal był.

Laptop(Wi Fi) i stacjonarny(przez kabel) podłączone do routera.

Pomaga tylko rozłączenie sieci i ponowne połączenie,ale za pare godzin znowu to samo.

Jaka może byc tego przyczyna?
Odpowiedz
#2
W logach oa nic nie ma? Wtedy kiedy rozłącza ci neta.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#3
Właśnie że nic nie pokazuje żeby coś wtedy blokował,router nawet resetowałem i ustawiałem od nowa bo myślałem że to w nim coś
Odpowiedz
#4
A jak włączysz tryb nauki? Masz jakieś aplikacje wpływające na ruch sieciowy - liczniki, limitery etc.? Dodaj wszystkie aplikacje zabezpieczające do listy wykluczeń w OA.
Odpowiedz
#5
Miałem tryb nauki jeden dzień,aplikacji takich nie posiadam.Mam jak w opisie dodatkowe programy zabezpieczające czyli te własnie mam dodać do wykluczeń?
Odpowiedz
#6
Możesz dodać, nie zawadzi Smile.

Możesz włączyć tryb nauki jeszcze raz na cały dzień. Zobaczymy czy to wina OA Wink
Odpowiedz
#7
Raczej tak bo u kolegi było to samo dopiero żeśmy skojarzyli tylko on wyrzucił armora i juz dobrze u niego.

Dodałem te foldery

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Włącze jeszcze tryb nauki jak piszesz jak nie pomoże to pewnie u mnie też zaporka poleci.

Nawet jak był w trybie nauki to sie rozłączał

O nawet samego online armora dałem do wykluczen Grinale poprawione już
Odpowiedz
#8
byku81 napisał(a):!Od czasu zainstalowania OA mam problem na laptopie z internetem(WI FI),rozłącza sie regularnie co jakieś dwie trzy godziny.


U mnie też tak raz było, ale samo ustąpiło, nie wiedzieć czemu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości