Kupię [KUPIĘ] NOD32 / ESET Smart Security
#1
Ponieważ mój ostatni post został umieszczony w koszu , więc przedstawię mój punkt widzenia :

1 Nod (antywirus ) , podobno jest potrzebny więc mam , ponieważ mają "wszyscy" (antywirus) a jest lekki estetyczny i tak jak czytam skuteczny to zainstalowałem.

2 PC Tools Firewall Plus również zbytnio nie ogarniam działania ale jak rozumiem niezbędny (wręcz ważniejszy od antywirusa) , to również zainstalowałem.

3 Sanboxie według mnie REWELACJA , proste , skuteczne , z pewną dozą niepewności powiem tak.

4 Emet kompletnie nie wiem co to jest , przeczytałem , zainstalowane , poco na co to nie wiem.

5 na żądanie MBAM i hitman.

i stąd moja prośba o klucz do Noda , Sorki za kłopot i postaram się więcej nie zaśmiecaćWow
Odpowiedz
#2
Problemem nie jest to, że zamieściłeś post, ale to, że nie poświęciłeś ani chwili by dowiedzieć się, że istnieje odpowiednie do tego miejsce czyli dział GIEŁDA, który posiada pewien regulamin.
Odpowiedz
#3
Idź do kiosku, kup gazetę gość niedzielny i masz lickę na eseta 5 na poł roku. Dodaj do niego spyshelter free i po sprawie. Jedyne wyjście, jeśli jesteś tak napalony na noda. Możliwe też że licka będzie działać z nodem chociaż tu nie dam 100% pewności.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#4
są promo i możesz też kupić sobie lickęGrin
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
Wiem , i Dziękuje za rady ale ja chciałem wysępić tą licencjeTongue, nie napalam się podoba mi się ten zestaw , temat nie wydawał mi się pasujący do giełdy.
Odpowiedz
#6
Lickę możnazdobyć stąd:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Działa żeby się upewnić przed chwilą sprawdzałem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tylko nie wiem przez ktore proxy zaskoczyło, brałem je stąd:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Edit. Zaskoczyło na tym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
slawektor napisał(a):Lickę możnazdobyć stąd:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Tak tylko licka dla W.Brytani czyli 6 miesięcy nie dociągnie bo zostanie wcześniej zablokowana,tak jak to sie zdarzało w ostatnich promocjach nie przeznaczonych dlaPL.
Odpowiedz
#8
A to przepraszam, nie wiedziałem.
Odpowiedz
#9
W najnowszym Gościu Niedzielnym jest ESET SS 5 na pół roku (po rejestracji otrzymujesz licencję na 90 dni, a później przedłużasz linkiem, który dostaniesz na maila o kolejne 3 miesiące)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
Te promo na 6 miesięcy dla Eseta (tylko Wielka Brytania) nadal daje seriale:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Trzeba tylko zmienić proxy,
nie wiem czy to prawda ale przeczytałem w necie ( nie sprawdzałem) że mimo że używa sięu nas, to nie blokują.
Odpowiedz
#11
Bolkują - nie od razu, ale wszystkie licencje, które nabiłem i porozdawałem padły.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości