Ankieta: Z czyjej oferty telewizji satelitarnej korzystasz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Cyfrowy Polsat
31.25%
5 31.25%
Cyfra+
18.75%
3 18.75%
Telewizja w UPC
6.25%
1 6.25%
Telewizja od Vectry
6.25%
1 6.25%
Telewizja w tp
0%
0 0%
Telewizja w Neti
0%
0 0%
Telewizja w Dialogu
0%
0 0%
MultiMedia
25.00%
4 25.00%
Platforma N
0%
0 0%
Telewizja na kartę
12.50%
2 12.50%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Z czyjej oferty telewizji satelitarnej korzystasz?
#21
korbennn napisał(a):C+ ma Ojciec, 57zł
Wczoraj jakoś wieczorem zanikł obraz, wyłączenie i ponowne włączenie nic nie dało, bywa że sprzęt się psuje, szczególnie że ten ma ok 10 lat.

Przez 6 lat ojciec płacił 10zł najmu, od około 4 lat jest właścicielem sprzętu. Nie wiem czy jest sens do nich dzwonić, bo podejrzewam, że usłyszę [i tu mnie poprawcie jeśli się mylę]że sygnał jest, sprzęt Ojca, pewno zaznaczą gotowość sprzedaży nowego za ok 300 lub najmu za 10zł/msc lub zasugerują żeby sobie poszedł do pana naprawiacza i na własny koszt naprawił.

Co można zasugerować w tej sprawie, bo nie wiem jak Papie pomóc? Zakup Fergusona Arivy? Naprawa?


Zaczekaj do marca będzie oferta połączonej C+/N więc zobaczysz co oferują i za ile .Porównasz to z Polsatem i zdecydujesz Wink Teściowa ma podobny problem ale dała się przekonać do tego aby zaczekała do marca.Przekonało ją info o całej Lidze Mistrzów.
Odpowiedz
#22
No to ja się wyłamałem UPC a dlatego bo dostęp do intrnetu+cartoon networkGrin
Odpowiedz
#23
Ja byłem dłuuuuuuuugo w Polsacie, a teraz n-ka.
Stosunkiem cena/jakość zgniata poprzednią ofertę.
Odpowiedz
#24
Papa nie wytrzymał irytacji i zadzwonił tam.
Najpierw miły pan zasugerował wizytę w naprawie sprzętu...sam na to wpadłem.

Następie miła miejsce negocjacja i stanęło na tym, że dziś możemy podejść do punktu i dekoder HD do końa umowy za free, potem w zależności od losów przedłużenia umowy albo za free albo wykup za 190zl albo msczne opłaty.

Z doświadczenia wiem, że te ich dekodery nie są z najwyższej półki, ale te porządne kosztują nawet 2,3 tys... a jak dało się użytkować tamtego Philipsa tyle lat... przynajmniej HD tym razem dostanie.

//
Pace HD PVR 500GB podłączony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości