Promocja [PROMO]Emsisoft IS i AM
#1
Gdyby ktoś miał ochotę zakupić licencję na Emsisoft Internet Security lub Anti-Malware - zachęcam do zrobienia tego dzisiaj, gdyż licencja kosztuje odpowiednio 28.13 zł i 14.07 zł Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Za taką cenę - rewelacja, tylko brać.
Odpowiedz
#3
Dokładnie, jak kolega wyżej. Co prawda, nie trafili trochę z tym promo biorąc pod uwagę, że spora część osób z tego forum wczoraj zgarnęła licencje na OA, ale na EAM raczej nie wielu ma, a zabawa w "Poleć przyjacielowi..." nie zawsze przynosi rezultat. Także polecam.

Teraz też zauważyłem, że promo dotyczy także OA czyli EAM i OA po 14.07 zł lub cały pakiet EIS za 2x14.07 - 0,01 czyli 28.13 zł.Cool
Odpowiedz
#4
Tomasz napisał(a):a zabawa w "Poleć przyjacielowi..." nie zawsze przynosi rezultat.


Przynosi rezultat tylko wtedy gdy program zainstalujemy z linku promo na innym komputerze w wersji trial, przedłuża wtedy 30 dni temu który podał unikatowego linka.
Odpowiedz
#5
OFFTOPIC

Potwierdzam - warunek jest jeszcze taki, że na tym komputerze nie testowano wcześniej licencji trial. Możliwe, że wystarczy reinstalacja systemu (nie sprawdzałem), pewny jestem natomiast, że przywrócenie kopii bezpieczeństwa sprzed instalacji nic nie daje.

I żeby nie było - nie sprawdzałem na swoim komputerze, poprosiłem kogoś o instalacje z mojego linku i okazało się, że uaktywniła się stara licencja trial tej osoby, na której zostały 3 dni.

Koniec OT
Odpowiedz
#6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dokładnie tyle mam.(+ unikatowy link).
Odpowiedz
#7
Do EAM dorzucają jeszcze Admuchera. Kiedyś była paczka EAM+Sandboxie za free. Bardzo korzystneWink
Odpowiedz
#8
wydaję mi się albo też ceny wzrosły, niby w wejściu na sklep pokazuje 28zł, ale w dalszym kroku jest już cena dwukrotnie wyższa.
The world is yours
Odpowiedz
#9
Potwierdzam - wzrosła.
Odpowiedz
#10
Ja mam już 513 dni licki , wystarczy.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#11
U mnie już tyle a tylko troche po forach spamowałem

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


U mnie też nieźle to wygląda.
Odpowiedz
#13
Nie wiem czy to opowiedni wątek ale zamierzam przeprowadzić test na VM Ware właśnie Emsisofta IS i jestem skory do pomocy Smile
Andrzej ile masz za jedno pobranie z Twojego linku?
Odpowiedz
#14
Standardowo 30 dni za instalacje triala/free a jeśli ktoś zakupi program polecony z linku otrzymujemy 180 dni
Odpowiedz
#15
jest jeszcze szansa na tak promocyjną licke?
The world is yours
Odpowiedz
#16
Ja nie wiem nic,musisz kogoś o licke z jakiegoś promo poprosić zeby miała parę dni,reszte sobie dobijesz.
Odpowiedz
#17
byku81 napisał(a):Standardowo 30 dni za instalacje triala/free


Tylko 30 dni za triala za free nic nie dodaje.


Dodano: 15 gru 2011, 19:32

Waves97 napisał(a):Andrzej ile masz za jedno pobranie z Twojego linku?


30 dni mam więcej jak triala zainstalujesz.
Odpowiedz
#18
też bym by zainteresowany jak da radę lickę skądś wytrzasnąć Tongue
Odpowiedz
#19
Ja mam starą licke do emsi do 3 marca 2012 tylko ona jest na moim koncie i była instalowana na moim kompie także nie wiem czy jest przypisana do kompa czy można ja instalować na innym.Jak ktoś ma info na ten temat niech pisze czy mogę ją komuś oddać
Odpowiedz
#20
Możesz oddać jak chcesz, będzie ważna do tego 3 marca na innym komputerze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości