KRRiT chce abonamentu za.. komputer !!!
#1
Przewodniczący tej Rady powiedział dziś w radiu że abonament powinien dotyczyć wszystkich którzy mają w domu prąd, radio, telewizor lub ... komputer.Zwolnieni z niego mogą być tylko emeryci za których powinien płacić budżet państwa.(czyli znów my). Facepalm

Więcej tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
zaraz abonamentem będą objęte mikrofalówki, lokówki itd Grin
The world is yours
Odpowiedz
#3
Wystarczy, że za prąd wprowadzą jakby ktoś się nie zorientował i jaki zysk będą mieli... Facepalm
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#4
tu ciut więcej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

The world is yours
Odpowiedz
#5
Zastanawiam się co tu wybrać, śmierć głodową , czy opłatę abonamentu.
zestawienie miesięcznych zarobków:
1. Tomasz Lis 70 tys.zł i jeszcze więcej dostaje na wyprodukowanie swego programu.
2. Piotr Kraśko 40 tys.zł
3. Maciej Kurzajewski 40 tys.zł
4. Robert Janowski 40 tys.zł
5. Jarosław Kret 25 tys.zł
6. Małgorzata Wyszyńska 20 tys.zł
7. Anna Popek 20 tys.zł
8. Agnieszka Szulim 20 tys.zł
9. Radek Brzózka 20 tys.zł
10.Marzena Rogalska i Beata Sadowska - po 20 tys.zł
Odpowiedz
#6
poszli o krok dalej i chcą abonamentu od wszystkich co mają prąd w domu
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Odbiło im, autentycznie im odbiło...
Ja uważam, że już abonament za TV jest śmiechu warty: dlaczego mam płacić, skoro np. mam wykupione usługi u jakiegoś konkretnego dostawcy typu Polsat, TVN, Cyfra itd? Dlaczego mam wtedy płacić za posiadanie TV? Dostałem go od KRRiT za darmo?

Z komputerem to już w ogóle nieporozumienie. Co oni robią takiego, żeby mieli prawo sięgać do kieszeni za posiadanie kompa? NIC.
Tak w ogóle, to niech może media krajowe wezmą się do roboty, przestaną puszczać same drętwe seriale i drogie programy "for-fun" typu "Jaka to melodia" (lista którą pokazał slawektor obrazuje skalę problemu) - zamiast tego niech zmienią ramówkę na interesującą widza i dorzucą minimum reklam. Biznes to biznes, a nie chwyty poniżej pasa i ciągłe sięganie do portfeli odbiorców.
Odpowiedz
#8
Świetny pomysł, ciekawe co jeszcze wymyślą ?Ten ich pomysł sprawi, że większość osób będzie musiało zrezygnować z z usług komercyjnych dostawców, bo nie każdego będzie stać na dodatkowe opłaty. Co za czasy niedługo wprowadzą podatek od każdego włosa na głowieWall
Odpowiedz
#9
nowe informacje:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

The world is yours
Odpowiedz
#10
Tak. We wszystkich tych ciałach PO i PSL mają większość, począwszy od Krajowej Rady, poprzez rady nadzorcze radia i telewizji, a skończywszy na zarządzie TVP, a Donald jest przeciw, ale nie ma wpływu. Dobre.
Cytat: 15 mln zł – roczne wydatki Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
13 tys. zł – co najmniej tyle zarabia miesiąc w miesiąc przewodniczący Rady, Jan Dworak (63 l.). Na taką pensję może liczyć każdy z pięciu członków KRRiT
7 tys. zł – tyle wynosi średnie wynagrodzenie urzędnika w Radzie. A takich pracowników jest ok. 140!
ok. 100 tys. zł – w ciągu roku członkowie i urzędnicy Rady wydają na podróże
300 tys. zł – tyle KRRiT wydała ostatnio na trzy samochody
niemal 100 tys. zł – takie pieniądze Rada wydaje rocznie na paliwo do samochodów służbowych
ponad 200 tys. zł – to koszty ochrony dwóch siedzib KRRiT
źródło: fakt.pl
Odpowiedz
#11
ja nie rozumiem jak jakaś gów... organizacja medialna może nie być zależna od rządu tylko od konstytucji no prosze was... przecież to kretynizm , no chyba, że czegoś nie rozumiem to mnie poprawcie. Niech wezmą się za tą konstytucję poprawią co trzeba i tyle...
Odpowiedz
#12
dzisiaj się dowiedziałem że będzie kolejny nowy podatek od lutego
otóż wszyscy co mają karty kredytowe będą go płacić tylko dlatego że mają te karty Lol
ci ci zlikwidują kartę przed lutym będą i tak musieli zapłacić haracz za wcześniejsze lata.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Nie będzie tak źle:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

My tu gadu gadu o tym co odwraca uwagę, a premier w międzyczasie kolejną sprawę o dostęp do informacji publicznej przegrał. Wczoraj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości