Toolwiz Care
#1
Komplety program do optymalizacji komputra;
- czyszczenie rejestru i dysku,
- defragmentacja,
- raporty stanu systemu,
- raport czasu uruchamiania systemu,
- tryb gracza,
- czyszczenie historii przeglądarek,
- generator haseł,
- optymalizacja startu sytemu,
- odzyskiwanie danych

Strona producenta do pobrania programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Też zainteresowałem się tym programem, ponieważ po zrzutach ekranów można sądzić, że program oferuje niezwykle dużo, jak na tak mały instalator. Zainstalowałem na wirtualu...i moje zaskoczenie było ogromne!!...program wygląda na kombinację Kingsoft PC Doctor i IObit ASC...funkcje, opcje, wygląd niektórych narzędzi do złudzenia przypomina te programy. Nawet gdybym nie za bardzo się tym przejmował, to narzędzia są zbyt mało konfigurowalne - raczej są na zasadzie "pokaż i usuń", co nie za bardzo mi się podoba i może być mało bezpieczne dla systemu...a ta funkcja naprawiania MBR...chyba bym jej w ogóle nie zaufał...
Problem tego podobieństwa został poruszony nawet na forum KPCD 2 dni temu...jak widać też całkiem niedawno

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Firma wcześniej występowała pod nazwą...nazywała też tak swoje programy...BTOWS i oferuje jeszcze jeden dla mnie ciekawy program, który wygląda na niemal kalkę innego - Toolwiz Time Freeze...nie nasuwa się na myśl inny program?...czywiście Wondershare Time Freeze Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
W kolejnych wydaniach pojawiła się opcja translatora, jak dobrze rozumiem to chyba każdy użytkownik ma możliwość wniesienia swojego wkładu do tłumaczenia aplikacji. Jednak byłbym ostrożny co do tej aplikacji i ślepo nie czyścił wszystkiego.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości