Jaki dysk SSD 2,5 cala wewnętrzny wybrać?
#61
lukasamd napisał(a):że to są bujdy


Dokładnie - chwyty marketingowe. OCZ tak chyba robił...
Odpowiedz
#62
lukasamd napisał(a):Najlepsze były po prostu jakieś testy na portalach zajmujących się sprzętem, nie tylko syntetyki, ale i w rzeczywistym użytkowaniu.


Podawałem ten adres , podam jeszcze raz. Zaglądajcie tam.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#63
Dlatego zapytałem, dzięki za wyjaśnienie!
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#64
Kupiłem u mnie w mieście na miejscu za 360zł samsunga 830 64 gb. Za przesyłkę nie płace, 50 m od miejsca pracy więc jutro odbiorę po robocie. A z instalacją poczekam już do 1 czerwca na windowsa 8 rc. W moim przypadku było crucial m4 vs samsung 830. Samsung po pierwsze tańszy 30 zł , po drugie bogatsze wyposażenie. Jak pochodzi rokbez zbędnych "wariacji" to zacznę go chwalić.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#65
bardok206 napisał(a):Jak pochodzi rok bez zbędnych "wariacji" to zacznę go chwalić.


Pochodzi i 3 roczki.

W moim przypadku to Crucial M4 - wyposażenie mnie nie interesowało bo do laptopa SSD potrzebowałem więc kabelki mi były zbędne. Wtedy gdy ja kupowałemtwardziela Samsungi były droższe od Cruciali a i szczerze mówiąc nie przepadam za tą firmą. Wink
Odpowiedz
#66
Pochodzi, pochodzi. Powinien przynajmniej. Szkoda, że nikt nie daje dożywotniej gwarancji.
Mi się podoba jak Samsung podchodzi do klienta. Razem z dyskiem dostaje się np program, który sam kosztuje 150 zł (ghost). Po za tym w środku pudełka też jest dosyć bogato...
Odpowiedz
#67
X26 napisał(a):Razem z dyskiem dostaje się np program, który sam kosztuje 150 zł (ghost).


Tak dostajesz - program który jest nie wspierany od 2009 roku . Symatec porzucił ten projekt3 lata temu. To dają go gratis. Nie skusił bym się na zakup takiego programu jeszcze za bagatela 150 zeta!
Czy jest stabilny i dobrze działa - miałem go kilka chwil dawno dawno temu - nie było problemów z przywracaniem backupów.
Odpowiedz
#68
Hę?
Nie wspierany?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wygląda tak jakby był wymarły. Skąd masz te informacje?
Odpowiedz
#69

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Stare jak świat.


Dodano: 31 maja 2012, 16:41

Żadnych aktualizacji jak dotąd tego programu nie było i nie ma. Ostatnie z 2009 roku.


Dodano: 31 maja 2012, 16:46

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#70
ostatnia aktualizacja z marca 2010 Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#71
No to już zapewne i tak ostatnia. Program "death". Grin
Odpowiedz
#72
Nie jest źle program nadal spełnia swoją funkcję
Odpowiedz
#73
zord napisał(a):Nie jest źle program nadal spełnia swoją funkcję


Zapewne tak , ale mnóstwo jest programów które są aktualizowane , za darmo , itp.
Miałbym dawać 150 zeta za takie coś? W życiu nigdy. Suspicious
Teraz powinien być zupełnie za free - ale to Symatec i na starociu chcą jeszcze dorobić.
Odpowiedz
#74
To ja jeszcze ponawiam pytanie: Ma ktoś na forum postawionego Linuksa na SSD? Z czystej ciekawości Wink
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#75
Miałem openSuse na SSD jakiś czas.
Odpowiedz
#76
andrzej76 napisał(a):Miałbym dawać 150 zeta za takie coś? W życiu nigdy. Suspicious


Przecież w tym temacie chodzi o to, że dają go gratis do dysku... po co więc pisanie o 150zł?
Ghost nadal bardzo dobrze spełnia swoje zdanie. Nie jest to Acronis, ale na podstawowe rzeczy wystarcza.
Odpowiedz
#77
lukasamd napisał(a):Przecież w tym temacie chodzi o to, że dają go gratis do dysku.


No i super - tylko się cieszyć. Wink
Odpowiedz
#78
Samsung ssd 830 na windows 8

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


indeksowanie wyłączyłem, przywracanie , defragmentacje usługę też.
Wyłączyć hibernacje w systemie?
Plik stronicowania jak ustawić? Sztywno np. 1024 mb, czy zakres 512 do 1024? Chyba chodzi aby nie było roszady z jego wielkością?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#79
bardok206 napisał(a):Wyłączyć hibernacje w systemie?


Jeżeli nie używasz, wyłącz.

bardok206 napisał(a):Plik stronicowania jak ustawić?


Polecam na sztywno 512 MB. W sumie to zależy, ile masz RAMu i do czego używasz. Jak np. 4 GB i więcej, to 512 MB starczy.
Odpowiedz
#80
A macie jakieś uwagi dotyczące OCZ Agility 3? Prezentuje się przyzwoicie chyba...
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości