Ad Muncher za darmo na rok!
#1
Ad Muncher za darmo na rok!

Kod:
http://www.giveawayoftheday.com/ad-muncher-basic/


Niestety strona rejestracyjna nie działa:

Cytat: Hi everyone,

We’re aware of the server load issues and are doing everything we can to address them ASAP. Looks like the response to this is even more enthusiastic than we thought :-)

We will extend the promotion by an additional 24 hours to ensure everyone can get access to a license, if your request fails please try again a few hours later. Please do not click reload repeatedly.

We appreciate your patience and apologize profusely for the trouble.

Sincerely,

Murray Hurps
(Ad Muncher)
Odpowiedz
#2
Już śmiga, dzięki za info!
Odpowiedz
#3
Ja nadal nie mogę aktywować tej licencji.
Odpowiedz
#4
A fakt, program można pobrać, ale strona do rejestracji już nie działaSad
Odpowiedz
#5
Przecież jak ktoś jest w kraju to może dożywotnio aktywować ten produkt kluczem z komputer światWink
Odpowiedz
#6
Też chciałem sprawdzić, jak to działa...kupa...nie udało mi się przez cały dzień zarejestrować...bez sensu.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
ichito napisał(a):Też chciałem sprawdzić, jak to działa...kupa...nie udało mi się przez cały dzień zarejestrować...bez sensu.


Mogę się podzielić. Wysyłam kod na PW
Odpowiedz
#8
ichito napisał(a):Też chciałem sprawdzić, jak to działa...kupa...nie udało mi się przez cały dzień zarejestrować...bez sensu.


Dzisiaj jest aktywna strona, mieli przeciążenie, licki wysyłają po zakończeniu promocji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wystarczyło tu poczytać, znasz zapewne tą stronę., jak nie to możesz na nią zerkać.
Odpowiedz
#9
Mam nadzieję że nie łamie regulaminu a jeśli tak to do kosza z tym postem.
Oto kod z Komputer Świat (jeśli rejestrujesz na terenie PL)

W pole "Name:" wpisujesz - Komputer SWIAT
W pole "Code:" wpisujesz - 56C4A951-238697B3

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Udało mi się dziś aktywować tą licencję. Ta z Komputer Świata jest legalna, tylko jeśli mamy odpowiedni numer gazetki.
Odpowiedz
#11
Fakt - blokuje reklamy niemalże na wszystkich przeglądarkach, ale też jest fakt niezaprzeczalny że je spowalnia. Adblock nie robi nam takich niespodzianek.
Odpowiedz
#12
Dokładnie, Admuncher spowalnia przeglądanie stron ze względu na to, że wyłącza kompresję danych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości