Avast vs Avira vs AVG
#41
Borzuck napisał(a):Płatnych nie posiadam, szukam więc darmowych. W sumie panda odpadła, teraz CIS vs Immunet + CF. Na ostatniej paczce Immunet ma blisko ponad 30% większą skuteczność niż CIS, dlatego mam dylemat. Pandy nie chcę, bo przeskoku dużego nie ma między CIS a Panda Cloud w wykrywaniu a Pandziora trochę muli mi.


Comodo ma od kilku dni problem z aktualizacją, to dlatego.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#42
Morph, mam pytanko. Bo teoretycznie CIS nie ma ochrony HTTP, serwery DNS dużo nie wykrywają, używasz coś jeszcze do ochrony http czy nic?
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#43
Ja nie używam niczego więcej, ty zawsze mozesz sobie dodac ten dodatek od pandy czy bitdefendera.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#44
A jak się ma sprawa CIS + SpyShelter Pro. Potrzebny/zbędny?
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#45
Moim zdaniem zbędny, ale niech morphiusz się wypowie.
Odpowiedz
#46
Borzuck napisał(a):A jak się ma sprawa CIS + SpyShelter Pro. Potrzebny/zbędny?


Dla mnie to kalka ochrony.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#47
Ludzie, ile razy trzeba powtarzać że CIS to twierdza (zakładając ,że user wie co klika i na co zezwala) , i przy tym pakiecie nie trzeba nic więcej instalować ?
Odpowiedz
#48
avira+cis u mnie się sprawdza.
The world is yours
Odpowiedz
#49
fiodor99 napisał(a):avira+cis u mnie się sprawdza.


Po co Ci dwa antywirusy? Chyba, że z Comodo masz tylko Firewall.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#50
fiodor99 napisał(a):avira+cis


To już przegięcie na maxa.
Odpowiedz
#51
andrzej76 napisał(a):
fiodor99 napisał(a):avira+cis


To już przegięcie na maxa.


E tam, jak odpowiada to mozna i takSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#52
sorki, wyraziłem się nie precyzyjnie, oczywiście cf + cd + avirka
The world is yours
Odpowiedz
#53
fiodor99 napisał(a):oczywiście cf + cd + avirka


No to w porządku, jest git.
Odpowiedz
#54
A teraz popatrzcie na tytuł postu...nic nie zostało z niego w Waszych postach...jak zwykle skończyło się na Comodo:crazy:
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#55
myślę, że w międzyczasie pojawiło się kilka różnych wątków nie dotyczących programów tytułowych, np. immunet, panda cloud, a że wszystkie drogi prowadzą do comodo, no cóżWink
The world is yours
Odpowiedz
#56
fiodor99 napisał(a):(...)a że wszystkie drogi prowadzą do comodo, no cóżWink

No właśnie to mnie martwiNone
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#57
Co budzi Twoje obawy, Ichito? My tylko doradzamy, nikogo nikt nie zmusza do uzywania A czy B Smile Chyba, ze sa jakies ciezkie zarzuty za uzywanie comodo, o ktorych nie wiem. Jak mozesz sie domyslec nikt z nas nie jest oplacany, nasze rekomendacje plyna z wlasnych doswiadczen i opinii.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#58
Może i głupie pytanie to będzie, ale ciekawi mnie jedna rzecz. Rozumiem- taki Avast, produkt wypromowany, który nie musi się martwić o użytkowników itd. Firmy raczej nie mają mega pojęcia o zabezpieczeniach itd., więc raczej przyjmują stereotyp, że Kaspersky, Norton, ESET itd. są najlepszymi antywirusami. Kupując zabezpieczenie do firmy ( wiem z doświadczenia, tata prowadzi firmę gdzie pracuje na ESET) nie wybiorą raczej inne produktu niż te wymienione, ponieważ myślą, że są najlepsze a cenowo jest praktycznie to samo. I przechodzę do sedna... z czego taka firma Comodo funkcjonuje? Raczej dużo płatnych zestawów nikt nie kupuje,tz. nie sprzedają tego tyle co właśnie ww. firmy, większość siedzi na darmowych wersjach. Więc z czego owa firma się utrzymuje? Czy nie boicie się o jej przyszłość, tz. czy nie upadnie za rok, dwa? Może się to wydawać ( i pewnie tak jest), że jest to śmieszne i głupie pytanie, ale kto pyta ten nie błądzi a ta sprawa dręczy mnie już jakiś czas ;-) Mam nadzieję, że w miarę jasno to opisałem,ale jestem już totalnie padnięty... jest dopiero 15:40 a ja już najchętniej poszedłbym spać... ;-)
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#59
możliwe, że po upowszechnieniu swoich produktów jeszcze darmowych z czasem staną się one płatne, a ludzie będą już przyzwyczajeni i zapłacą bo nie będzie chciało im się szukać nowych (poznawanie na nowo wymaga sporo czasu).
The world is yours
Odpowiedz
#60
comodo zarabia głównie na sprzedaży certyfikatów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości