Dobreprogramy - pomoc techniczna online!
#1
Cześć.
Właśnie dostałem maila od dp.pl
Uruchamiają nową usługę (na razie w fazie testów) jaką jest pomoc komputerowa online.
Z tego co dostałem w treści maila, będzie trzeba zadzwonić na infolinię...a później oni nam będą pomagać rozwiązać problem przez Internet (ich technik) przy użyciu programu TeamViewer.. Sądzicie, że ktoś się skusi na to, aby obca osoba w dp.pl "posługiwała się" Waszym kompem? Smile

Pzdr.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
Już jakiś (spory) czas temu dostałem o tym emaila. Rzuciłem na to okiem, wygląda całkiem fajnie. Będą korzystać z Team Viewera.
Inna sprawa, że to nie będzie darmowa pomoc, a więc nie wiem, czy sporo osób się skusi Smile
Odpowiedz
#3
Ja nic nie dostałem Smile


Dodano: 09 lis 2011, 21:15

Wiadomo kiedy planują z tym wystartować?
Odpowiedz
#4
Blade napisał(a):Ja nic nie dostałem


Początkowo było wysyłane tylko do osób z Hot Zlotu z tego co pamiętam (oj dosyć dawno już, chyba we wrześniu a może i wcześniej nawet).
No ale skoro Mateusz dostał info, to chyba już coś szerzej o tym mówią.

Blade napisał(a):Wiadomo kiedy planują z tym wystartować?


Z tego co pamiętam (powtarzam się...), to już miało działać. Pewnie jakieś opóźnienia / szlifierka itd.
Dokładnie nie powiem bo nie mam już wiadomości jaką wysyłali.
Odpowiedz
#5
Mnie zastanawia ta reklama" tylko teraz wszystkie usługi za darmo", czyli co? Rozpieszczą ludzi przez jakiś czas a potem wprowadzą opłaty? Co do płatności to takie coś znalazłem " Dopiero po rozwiązaniu zgłaszanego problemu poprosimy Cię o dokonanie płatności za wykonane usługi. Możesz szybko i wygodnie zapłacić w Internecie korzystając z karty kredytowej czy bogatej oferty innych metod płatności oferowanych przez serwis platnosci.pl. Możesz też wybrać bardziej tradycyjne metody: przelew na konto czy wpłata w banku lub na poczcie. Pamiętaj: jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie będziemy mogli rozwiązać Twojego problemu, nie pobierzemy żadnej opłaty. Również diagnoza usterki jest bezpłatna, o ile nie zdecydujesz się na jej usunięcie." Ciekawe jakie będą ceny. Bo jak to będzie wyglądać podobnie tak jak w niektórych sklepach komputerowych "serwis" biorą za reinstalację systemu 50zł to moje zdanie o tym portalu się zmieni.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#6
Bo to nadal jest w fazie BETA... dlatego "tylko teraz wszystkie usługi za darmo"...

Gdybyś nie zauważył z tego co się orientuje, aby skorzystać z usługi trzeba mieć kod zaproszenia... więc ludzie spoza portalu teoretycznie nie mają teraz dostępu do tej usługi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości