eScan Internet Security
#1
Czy może mi ktoś powiedzieć coś o tym sofcie? Warto go używać? Jak wypada w testach na tle popularnych softów w Polsce? Opis programu jest bardzo ładny i zachęcający ale nie o to chodzi przecież.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#2
Ja np pierwsze słyszęo tym sofcie. Jakbyś podzielił się tym" bardzo ładnym opisem" to może by mnie to zaciekawiło i bym poszukał coś na ten temat.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


będe miał go do testów od naszego partnera i zaciekawiłem się nim bo jest bardzo mało popularny na naszym rynku.

//jeszcze porównanie AV vs IS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#4
Soft może być ciekawy, po testuje go w najbliższym czasie ale wzmianka w wymaganiach na temat procesora "Procesor: Pentium II 200MHz" to chyba żart.w testach wykrywalność ma przyzwoitą.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#5
Mozesz dać link do testów?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#6
Wejdź na youtuba jest kilka testów, Virus Bulletin raporty od 2003,czy też test av-com... na żądanie u nas na forumw testach zewnętrznych.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#7
kolejny pakiecik z silnikiem bitdefendera
Odpowiedz
#8
Czyli jednak to co pisałem z procesorem 200 mhz to żart: ) . Ale coś mi się wydaje że "bolączką " programu będzie ui. No nic zobaczymy...
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#9
nom ciekawy progs sam go obadam
Odpowiedz
#10
bardok206 napisał(a):w testach wykrywalność ma przyzwoitą.


W testach w necie, swego czasu robiłem testy z jego udziałem, ale nie podawałem wyników, bo nie wyglądało to zbyt ciekawie,nieco ponad 50%.
Odpowiedz
#11
andrzej76 napisał(a):
bardok206 napisał(a):w testach wykrywalność ma przyzwoitą.


swego czasu....
czyli dawno?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#12
adrian1877 napisał(a):czyli dawno?


Taaa, jakieś 4 tygodnie temu.
Odpowiedz
#13
To niedawno Smile Martwi mnie jedną rzecz - aktualizacje, ostatnią miałem o 16:19 czyli prawie 2h temu, to normalne?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#14
adrian1877 napisał(a):aktualizacje, ostatnią miałem o 16:19 czyli prawie 2h temu, to normalne?


Adrian, nie wiem co ile jest aktualizacja, bo nie zerkałem na to.
Odpowiedz
#15
Mam interwal ustawiony na co 30min.
Pobieram ręcznie ale nie ma żadnych aktualizacji.
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#16
Program bardzo dobry. Tworzony przez Hindusów opierał się początkowo na silniku Kasperskiego (teraz nie wiem). Jako pierwszy wprowadził na rynek programy z ochroną "wierzchniej" warstwy MWL (MicroWorld - WinSock -Layer) więcej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(choć opis trochę stary) Moim zdaniem na uwagę zasługuje zaimplementowane narzędzie MWAV do czyszczenia systemu, zwłaszcza wpisów rejestru (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)
Odpowiedz
#17
Z tego co wiem to teraz ma silnik Bitdefendera.


Dodano: 05 lis 2011, 20:11

Poniżej w załączniku dodałem screeny z eScana jeśli ktoś chce. Nie chciało mi się uploadować, sory. Jeśli komus się chce to proszę bardzo.

Jest kilka literówek. Napisałem już do e-antywirusy.pl oni mają z człowiekiem, który tłumaczył kontakt i mam nadzieje, że sprawa zostanie szybko rozwiązana.
Program zrobił na mnie dobre wrażenie. O ile wydawać by się mogło w Comodo jest pełno opcji do ustawiań, tutaj również, jak nie więcej. Bardzo rozbudowane moduły firewalla i ochrony prywatności. Oczywiście reguły dla aplikacji, porty, ustawienia antypishingowe też są Smile... Dodatkowo jeśli korzystamy z konta administratora na kompie a mamy rodzeństwo czy dzieci - możemy na każdym koncie z osobna ustawić reguły rodzicielskie z poziomu programu. Na ostatniej paczce soft miał wynik 80% więc zobaczymy na następnej co będzie. Na razie jestem zadowolony.

Aha. No i jest bardzo lekki. Skanował ponad 200GB danych 40min i parę sekund (chyba jest na screenie) więc przyzwoicie.
Odpowiedz
#18
adrian1877 napisał(a):Poniżej w załączniku dodałem screeny z eScana

where?
Odpowiedz
#19
a tu, sory


macie ustawione zalaczniki na 256KB a to zajmuje ponad 600kb
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#20
thx
ten od wiedźmina to chyba FP
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości