Odtwarzacz Mp3 do 200zł
#1
WitamSmile

W najbliższym czasie zamierzam kupić sobie nowy odtwarzacz Mp3. Jakie możecie mi polecić? Ja znalazłem takie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Ma dość dużo opinii (szczególnie wersja 4 gigowa). Czekam na Wasze propozycjeWink

Pozdrawiam Senei
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#2
Mam sanse clip 4gb kupiłemkiedyś za ok 80 zł. Jakością muzyki porównywana była z mp3 za 200-300 zł. Ja z mojej strony też polecam sanse, kwestia jest to czy należysz do tych ludzi którzy wyciagaja mp3 odtwarzacz i oglądają filmy na 1,9 cala; ] . Większy monitorekto dopłata ok 40 zł ( do fuze) i trzeba by sprawdzić także różnice w poborze energii. Ja wybrałby 4gigowego clipa/+ a 40 zł przeznaczył na inne wydatki.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#3
Sanse Fuze mam z rockbox i dopiero teraz rozwinął skrzydełka. Słuchawki miej swoje. bo od tamtych uszy boląWink
Clip czy Fuze to już musisz sam zdecydować - ja osobiście rzadko korzystam z tego wyświetlacza, ale też się przydaje z moją nieuporządkowaną playlistą.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#4
Do takich spraw polecam to forum:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
Eru napisał(a):Do takich spraw polecam to forum:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To dzięki niemu dokonałem wyboru - nie ma sensu zakładać tematu, wystarczy poszperać aby rozwiać swoje wątpliwości.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#6
bardok206 napisał(a):Mam sanse clip 4gb kupiłemkiedyś za ok 80 zł. Jakością muzyki porównywana była z mp3 za 200-300 zł. Ja z mojej strony też polecam sanse, kwestia jest to czy należysz do tych ludzi którzy wyciagaja mp3 odtwarzacz i oglądają filmy na 1,9 cala; ] . Większy monitorekto dopłata ok 40 zł ( do fuze) i trzeba by sprawdzić także różnice w poborze energii. Ja wybrałby 4gigowego clipa/+ a 40 zł przeznaczył na inne wydatki.


Mp3 ma mi służyć tylko i wyłącznie do słuchania muzyki. Najbardziej zależy mi na jakości dźwięku oraz łatwości użytkowania. Napisałeś, że masz tą Sanse, to czy wyróżnia ona poszczególne foldery (pewnie głupie pytanie) oraz czy ma możliwość tworzenia playlist?
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#7
Jaką pojemność ma mieć odtwarzacz?

Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku, to polecam Cowon E2.
Odpowiedz
#8
kamil10506 napisał(a):Jaką pojemność ma mieć odtwarzacz?


Raczej 8GB bądź 4 GB + slot na kartę pamięci.

kamil10506 napisał(a):Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku, to polecam Cowon E2.


Zbyt dosłownie moich słów nie bierz. Nie jestem jakiś audiofilem. Po prostu chcę, aby dźwięk był w miarę dobry (i tak większość zależy od słuchawek). Ten Cowon E2 nie ma wyświetlacza nawet.
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#9
W takim razie Sandisk jest najlepszym wyborem, szczegolnie Clip+ Wink
Ja bym sie nie zastanawial.
A jakie masz sluchawki?
Odpowiedz
#10
Ostatnio kupiłem Creative Fatallity Gaming (ale to raczej do komputera). Wraz z zakupem nowego Mp3 zamierzam kupić sobie nowe słuchawki.

Przed chwilą znalazłem ciekawy odtwarzacz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Podoba mi się jego desing. Co o nim sądzicie? Na pewno jest bardziej intuicyjny niż Sansa Clip ze względu na wyświetlacz LCD. Posiada on odtwarzanie według folderów oraz tryb automatycznego wyłączania po x czasie?
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
Odpowiedz
#11
Bardzo dobry odtwarzacz. Możesz go brać Lol
Odpowiedz
#12
Moim skromnym zdaniem (znawcą nie jestem, także nie besztać), najlepszy odtwarzacz mp3 do 200zł to Sony NWZ-B163, 4 giga, korektory, cuda wianki – ale dla mnie jest najistotniejsza rzeczywista jakość dźwięku, a tu jest rewelacyjna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości