Jaki program do czyszczenia systemu
#1
Witam! Mam prośbę, jaki program lub programy (darmowe i po polsku) polecacie do dbania o czystość systemu i jego rejestru? Posiadam Windows 7 HP 64 bit. Używam oczyszczania systemowego, a także programu do optymalizacji firmy HP, który był razem z komputerem. Czy CCleaner jest dobrym rozwiązaniem? Z góry dziękuję za wszelkie opinie. Pozdrawiam!
#2
CCleaner + Glary Utilites + Auslogics Disk Defrag
+ Auslogics Registry Cleaner

Niezwykle skuteczny zestaw i po polsku Wink
#3
lub odkurzacz
Bitdefender Internet Security
#4
Mi wystarcza CCleaner, a do rejestru Vit Registry Fix.
#5
Sam CCleaner. Osobiście nie bawię się we wszystkie "ulepszacze".
#6
Ccleaner + CCEnhancer (dodatek rozszezający możliwości Ccleanera)
#7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz jak wyżej CCleaner.
#8
Ja używam tylko CCleanera (w wersji portable) + Defraggler i wszystko działa jak po formacieGrin
Comodo Internet Security Premium / Malwarebytes' Anti-Malware / Emsisoft Anti-Malware
#9
CCleaner + Defraggler + Glary Utilities PRO (sporadycznie)
#10
Zacząłem używać na razie samego CCleanera i jestem zadowolony, może póżniej dodam mu CCEnhancer. Jak chodzi o defragmętację to myślę, że wbudowany w Windows 7 defragmentator w zupełności wystarczy. Dziękuję za wszystkie opinie. Pozdrawiam!
#11
Śmieci dyskowe (wszystkie wymienione są jako portable) - jako podstawowe CCleaner i Online Solutions Privacy Cleaner

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

od czasu do czasu Temp File Cleaner

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Do rejestru Eusing Registry Cleaner (automatyczne czyszczenie) i Regseeker (szukanie/czyszczenie po nazwie, program portable) oraz ERUNTgui w wersji portable

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jedynym kombajnem jest Vit Registry Fix Free...sporadycznie uruchamiany.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#12
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie opinie. Temat do zamknięcia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości