Promocja [PROMO] System Mechanic 10 za darmo na 6 miesięcy
#1
System Mechanic to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do optymalizowania działania pracy systemu Windows.

W skład pakietu wchodzą moduły odpowiedzialne za wykrywanie i usuwanie błędnych wpisów w rejestrze, naprawianie niedziałających skrótów, defragmentowanie dysku, przyspieszanie procesu uruchamiania systemu, odinstalowywanie programów, kasowanie niepotrzebnych plików z dysku, czyszczenie pamięci przeglądarek i znacznie więcej. Dzięki zaimplementowanej technologi ActiveCare użytkownicy są wstanie utrzymać formę komputera jak sprzed instalacji świeżego systemu przez długi okres czasu.

Ponadto pakiet System Mechanic Professional oferuje opcjonalną instalację programu antywirusowego iolo AntiVirus, zapory sieciowej iolo Personal Firewall i narzędzia do bezpiecznego kasowania danych z dysku DriveScrubber.

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Program do pobrania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Tak na marginesie warto dodać, by używać tego typu programów z rozwagą, bo jeśli są nadmiernie rozbudowane mogą nam posypać system....
Odpowiedz
#3
Używam jv16 PowerTools 2011. Ten zainstalowałem z ciekawości, ma wiele pozytywnych komentarzy. Program faktycznie rozbudowany, masa opcji, cena spora 156.07 PLN (49.95 USD).
Odpowiedz
#4
Jest również darmowa wersja...kilka dni temu pojawiła się po raz pierwszy chyba na Majorgeeks, ale za wysokich ocen nie ma. Pełny SM ale w wersjach 3.5-3.8 używałem na Win98. Wtedy żaden inny program mu "nie podskoczył". Ponoć nowsze wersje już czasem były problematyczne.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
ichito napisał(a):Wtedy żaden inny program mu "nie podskoczył".


Myślę sobie tak, że nadal w czołówce, nie mam problemów po używaniu tego programu, świetny, nadal mu inne nie dorównują,ale jest jeszcze jeden świetny program tego typu - Norton Utilities , ten to już naprawdę pierwsza klasa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości