RiccoVPN
#1
Mam problem z tym programem. Wygrałem licencję, więc ściągnąłem program z internetu i zainstalowałem. Wklepałem klucz, weszła wersja PRO lecz niekompletnie, więc postanowiłem zrestartować system. Po restarcie, wyskoczył błąd programu RiccoVPN, kliknąłem ok i chciałem go odpalić jeszcze raz z pulpitu, lecz ten, chciał jeszcze raz się zainstalować. Myślę sobie, co mi szkodzi. Dałem mu w tym "kreatorze" instalkę, z której wcześniej go zainstalowałem i tyle. Program zainstalował się po raz drugi, lecz nie przyjmuje licencji bo:
Code activation failed.
Code is correct, but already used! Code can be used only one time.
Co teraz mam zrobić?

EDIT: odinstalowałem program, zainstalowałem podobnie, uruchamiam, zonk, wbiło wersję PRO samo. Myślę sobie, spoko. Robię restart i co? Znów wersja Free a klucz nie pasuje, bo niby jest używany... co zrobić?
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#2
te klucze są jednorazowe też miałem wersje PRO i po reinstalacji przestał działać pisz do supportu niech wyślą nowy albo odblokują stary klucz
Odpowiedz
#3
zord napisał(a):te klucze są jednorazowe też miałem wersje PRO i po reinstalacji przestał działać pisz do supportu niech wyślą nowy albo odblokują stary klucz


No mogę napisać, ale co z tego, jeśli po restarcie znów wróci mi to do wersji Free bo program nie zapamiętuje?
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#4
z tego co pamiętam to te klucze przypisane są do komputera przeinstaluj może sam zaskoczy bez wpisywania klucza
Odpowiedz
#5
zord napisał(a):z tego co pamiętam to te klucze przypisane są do komputera przeinstaluj może sam zaskoczy bez wpisywania klucza

EDIT: odinstalowałem program, zainstalowałem podobnie, uruchamiam, zonk, wbiło wersję PRO samo. Myślę sobie, spoko. Robię restart i co? Znów wersja Free a klucz nie pasuje, bo niby jest używany... co zrobić?
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#6
spróbuj przy odinstalowanym comodo
Odpowiedz
#7
Nic, dalej to samo. Odinstalowałem ponownie, zainstalowałem, wbiło pełne PRO, po restarcie znów nie działa... SS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#8
Witam,

Licencja jest przypisywana do komputera, a dokładniej do jego identyfikatora sieciowego. Musiał ulec zmianie skoro licencja się nie aktywuje poprawnie. Masz więcej niż 1 kartę sieciową? Więcej niż 1 OS na komputerze, może wirtualny? Napisz do nas na support, wyjaśnimy w czym rzecz.

Pozdrowienia,
PrivacyProtector


Dodano: 12 paź 2011 21:30

jeszcze jedno: RiccoVPN ze swojej natury nawiązuje bardzo dużo połączeń sieciowych, TCP i UDP - wyłącz na chwilę FW i sprawdź czy on nie blokuje połączeń z serwerem licencji. Jeśli tak jest, w okienku statusu na dole jest stosowny komunikat.

Pozdrowienia,
PrivacyProtector
Odpowiedz
#9
IPretorian.org napisał(a):Witam,

Licencja jest przypisywana do komputera, a dokładniej do jego identyfikatora sieciowego. Musiał ulec zmianie skoro licencja się nie aktywuje poprawnie. Masz więcej niż 1 kartę sieciową? Więcej niż 1 OS na komputerze, może wirtualny? Napisz do nas na support, wyjaśnimy w czym rzecz.

Pozdrowienia,
PrivacyProtector


Dodano: 12 paź 2011 21:30

jeszcze jedno: RiccoVPN ze swojej natury nawiązuje bardzo dużo połączeń sieciowych, TCP i UDP - wyłącz na chwilę FW i sprawdź czy on nie blokuje połączeń z serwerem licencji. Jeśli tak jest, w okienku statusu na dole jest stosowny komunikat.

Pozdrowienia,
PrivacyProtector


Tak, posiadam jeszcze wirutalny system XP. Wysłałem wiadomość do supportu. Mam nadzieje, że jest rozwiązanie nie kolidujące z używaniem maszyny wirtualnej.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#10
Z jakiego adresu email zostało wysłane to zgłoszenie, ew jak zostało podpisane?
Licencja PRO jest przypisana do jednego OS, nie może być używana na kilku, nieistotne czy natywnych czy wirtualnych OS-ach. Licencja rejestruje się na ten system, na którym została aktywowana.

Pozdrowienia,
PrivacyProtector
Odpowiedz
#11
IPretorian.org napisał(a):Z jakiego adresu email zostało wysłane to zgłoszenie, ew jak zostało podpisane?
Licencja PRO jest przypisana do jednego OS, nie może być używana na kilku, nieistotne czy natywnych czy wirtualnych OS-ach. Licencja rejestruje się na ten system, na którym została aktywowana.

Pozdrowienia,
PrivacyProtector


<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->, Rafał Bober. Nie używam go na wirtualnym systemie, działa on tylko na głównym, czyli windowsie 7. Nigdzie więcej.
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#12
Nie mamy żadnego zgłoszenia z takiego adresu. Zostalo wysłane na support(at)privacyprotector.eu?
Odpowiedz
#13
Może coś źle wysłalem... mogę poprosić o adres?

EDIT: Hmm, program jakby zaskoczył. Licencja wchodzi prawidłowo, 5 restartów i przy każdym nie było problemów. Wygląda na to, że jest OK. W razie problemów zgłoszę się.
Pozdrawiam
avast! Free Antivirus
Asus X52JE | Intel Core i3 M370 | 3GB RAM DDR3 | ATI Radeon HD 5470
Odpowiedz
#14
Zaskoczył ponieważ zmieniliśmy identyfikator - z jakiegoś powodu się zmienił po aktywacji. Badamy temat.
Gdyby coś się działo proszę o maila na support.
Miłego korzystania!

Pozdrowienia,
PrivacyProtector
Odpowiedz
#15
Jeśli można to prosiłbym o wydzieleniewiększości tematu( gdzie będzie można kontynuować rozmowę na temat programu) do nowego w dziale "inne?", od pierwszej wypowiedzi Borzucka.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
#16
Posty zostały wydzielone.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości